Deltagere til Sydbank Cup 2016

LBI inviterer til breddestævnet Sydbank Cup i Frederiksberg hallen i Sorø. Fredag til søndag d. 5. februar og 7. feb. 2016. Medaljer til alle i små årgange ( U10 - U11). Masser af præmier til de øvrige rækker. Kom og vær med til deltage i festen.

U-10 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Team AS u10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SLAGLILLE BJERNEDE G&I

U-11 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lynge Broby IF B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Team go' kamp C Logo Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF

U11-piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 1 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B73 2 C Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
B82 Virum B Logo B82 Virum B82 Virum
Benløse if C Logo Benløse if Benløse if
LBI B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge-Broby IF B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Ringstedpigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ringsted damefodbold
Vemmelev GS&I B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U-12 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Herfølge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herf
LBI 1 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
LBI 2 C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Team AS u12 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SLAGLILLE BJERNEDE G&I

U-12 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De grønne C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Tøserne C Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U-13 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Boeslunde Boldklub 1 B Logo Boeslunde Boldklub Boeslunde Boldklub
Boeslunde Boldklub 2 B Logo Boeslunde Boldklub Boeslunde Boldklub
Lynge Broby IF 2 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge-Broby IF 1 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
Lynge-Broby IF 3 B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U-13-drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
LBI - blue B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
LBI - red B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

U-14 drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 + U-17 piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag efterm. og aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Alpha Team B Logo FC Storebælt FC Storebælt
Bravo Team B Logo FC Storebælt FC Storebælt
FC Budde B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF
FC Netto B Logo Lynge-Broby IF Lynge-Broby IF

Arrangør: Lynge-Broby IF
Sted: Frederiksberg Hallen
Adresse: Smedeparken 1
Postnr: 4180
By: Sorø
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 24-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter