Deltagere til B1909 U12 Indefodboldstævne

B1909 afholder indefodboldstævne for U12 drenge på B og C niveau. der spilles i 6 holdspuljer og kampe á 6 minutter. Vælg dit spilletidspunkt allerede ved tilmelding.

U12 Drenge B pulje 1  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 09:00-10:45

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Bramdrupdam 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bgif
Fjordager IF B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Højby B Logo Højby S&G Højby S&G
Næsby 1 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Odense KFUM B Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense

U12 Drenge B pulje 2  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 10:45-12:30

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 U13C C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Bramdrupdam 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bgif
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Vamdrup 1 C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U12 Drenge C pulje 1  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 13:30-15:15

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 3 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 5 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
FC Broby C Logo FC Broby FC Broby
KB C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kerteminde Boldklub C Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Odense KFUM C Logo KFUMs Fodboldklub Odense KFUMs Fodboldklub Odense

U12 Drenge C pulje 2  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Kl. 15:15-17:00

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 4 C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 U11B C Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Næsby Boldklub C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
TPI Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TSIF C Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

Arrangør: Boldklubben af 1909
Sted: B1909
Adresse: Gillestedvej 12
Postnr: 5240
By: Odense NØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 15-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Følg Staevner.dk på Twitter