Deltagere til Super Brugsen OK stævne

Ledøje-Smørum fodbold prøver igen at afholde Super Brugsen / OK mini cup indendørsstævne. Denne gang UDEN SNE KAOS :-) Det er søndag d. 17/1-2016 for de yngste U6, U7 og U8- NYT vi samler til en ren PIGE PULJE :-)VI GLÆDER OS TIL AT SE JER.....GODT NYTÅR

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Roskilde KFUM A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U7  | Mixede

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Brøndby 1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 4 Logo Brøndby IF Brøndby IF
De sejeste piger Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
FBI Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
FFB C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Frederiksværk Pigerne Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
Fremad Valby 1 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby 2 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby 3 Logo Fremad Valby Fremad Valby
KB Barcelona A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Messi Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KGB Logo Fredensborg Boldklub og Idrætsforening Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Krudtuglepigerne Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 5 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
RB 1906 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rosenhøj 1 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj 2 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Team Lindsø Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Lindsø
Vallensbæk 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF U8-piger 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF U8-piger 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør BK ( U7) C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
HUI - Barca B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
LSF 1 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Vallensbæk 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje Smørum Idrætscenter haller
Adresse: Flodvej 62
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 05-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter