Deltagere til Stryhns Cup 2016

Himmelev-Veddelev BK inviterer til Stryhn’s Cup i weekenden den 6.-7. august 2016

U10 årgang 2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Holbæk B&I A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HVB A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
NIF A Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Roskilde KFUM A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

U10 årgang 2007  | BC  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsølille 2 C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HVB 1 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge 1 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge 2 B Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
NIF C Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
RB 1906 C C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
RB 1906 C2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Svogerslev Hvid B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Svogerslev Rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Tune IF B Logo Tune IF Tune IF

U11 årgang 2006  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VI39 Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11 årgang 2006  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB City A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U11 årgang 2006  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holmegaard B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
HVB FC B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U12 årgang 2005  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Benløse A Logo Benløse IF Benløse IF
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
SBI Slagelse A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød A1 A Logo Solrød FC Solrød FC

U12 årgang 2005  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 årgang 2005  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Roskilde KFUM Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
SBI Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød 2 B Logo Solrød FC Solrød FC

U13 årgang 2004  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby IF 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Himmelev Veddelev A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ølstykke FC A Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U13 årgang 2004  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve 5 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Himmelev Veddelev Blå B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Melby C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
RB 1906 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rønnede IF C Logo Rønnede IF Rønnede IF
Ølstykke FC Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U13 årgang 2004  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Himmelev Veddelev Grøn C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

U14 årgang 2003  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HIC A Logo Herstedøster IC Herstedøster IC
HVB-1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB-2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB-3 C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge FC 1 A Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club

U14 årgang 2003  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Lejre B Logo FC Lejre FC Lejre

U14 årgang 2003  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 årgang 2002  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagsværd BK B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
HVB B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub

U15 årgang 2002  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 årgang 2002  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC

U5/U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB 1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U7 årgang 2010  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrup Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 Logo Havdrup GI Havdrup GI
HVB 1 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB3 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KFUM Roskilde B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Nif B Logo Næstved if Næstved if

U8 årgang 2009  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
b 73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
FHF Grøn B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Himmelev-Veddelev A B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev C B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev D B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
RB1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde Kfum B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Tune 1 B Logo Tune IF Tune IF
Tune 2 C Logo Tune IF Tune IF

U9 årgang 2008  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fløng Hedehusene Fodbold
Gundsølille rødderne C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Havdrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Havdrup
Himmelev-Veddelev Boldklub B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Jyllinge FC 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jyllinge
Jyllinge FC 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Jyllinge
RB1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
RB2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub

U9 årgang 2008  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Himmelev-Veddelev Boldklub A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
RB3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub

Arrangør: Himmelev-Veddelev Boldklub
Sted: Himmelev Park
Adresse: Herregårdsvej 46
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 23-06-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter