Deltagere til Sparekassen Vendsyssel Cup

Sparekassen Vendsyssel Cup 2016 i indefodbold holdes for 8. år i træk. - 19-21 februar 2016 i Brovst og Halvrimmen - hvor alle får en sjov oplevelse. NYT NYT U10 og U11 udvides med A og B niveau og samtidig har vi udvidet præmierne i nogle af rækkerne.

Old Boys - + 32 år  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brovst IF A Logo Brovst IF Brovst IF

Superveter - + 45 år  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allans Gulvbelægning Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allans Gulvbelægning
Biersted IF A Logo Biersted IF Biersted IF
BIF/ØHIK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BIF/ØHIK
De driblestærke B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 10 - 2006 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF/ØHIK B Logo Brovst IF Brovst IF
Hjallerup IF A Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
IF Fremad Nørhalne B Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Jetsmark IF B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Nubi B Logo Nubi Nubi
SGIF1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
Skagen IK B Logo Skagen IK Skagen IK
Skagen IK A Logo Skagen IK Skagen IK
Støvring 1 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Team Nors/Hillerslev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hillerslev IF & Nors B
Ørebros U10 drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørebro Boldklub

U 10 - 2006 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brovst if C Logo Brovst IF Brovst IF
IF Fremad Nørhalne B Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Jetsmark U10 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Skovsgård A Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub

U 11 - 2005 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI A Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Ik Vest Overlade B Logo I.K.Vest I.K.Vest
Jetsmark IF A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Klig A A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.
Nørresundby FB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nørresundby FB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nørresundby FB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
scorerdrengene.dk B Logo Brovst IF Brovst IF
Skørping IF Frem B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping IF Frem 2 B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
SVIF2 B Logo Skallerup/Vennebjerg IF Skallerup/Vennebjerg IF
U/11 drenge Vodskov B Logo Vodskov IF Vodskov IF
VIK/Skovbakken 1 A Logo Vejlby IK Vejlby IK
VIK/Skovbakken 2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
VIK/Skovbakken 3 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
Ørebros U11 drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørebro Boldklub
Aalborg Freja 1 A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U 11 - 2005 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 12 - 2004 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bi B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
FC Thy B Logo Thisted FC Thisted FC
Ik Vest Overlade B Logo I.K.Vest I.K.Vest
Klig A A.C.F.C. Logo ukendt af Staevner.dk A.C.F.C.

U 12 - 2004 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 13 - 2003 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted/Nørhalne B Logo Biersted IF Biersted IF
Emil Stabil B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
frøstrup /Hannæs A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet frøstrup/Hannæs
Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
Team Nordvestjysk Elservice A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TFC B Logo Thisted FC Thisted FC
TKB B Logo Thorup-Klim Boldklub Thorup-Klim Boldklub
Ørebros U13 drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørebro Boldklub

U 13 - 2003 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
strandby if. farsø Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet strandby if.

U 14 - 2002 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted/Nørhalne A Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Biersted/Nørhalne B Logo IF Fremad Nørhalne IF Fremad Nørhalne
Chap B Logo Brovst if Brovst if
Chip B Logo Brovst if Brovst if
FUIK B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hanstholm C Logo Hanstholm Idrætsforening Hanstholm Idrætsforening
Rebild Syd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sik A Logo Skagen ik Skagen ik
Skagen ik B Logo Skagen IK Skagen IK
Slem igen A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
SVIF1 B Logo Skallerup/Vennebjerg IF Skallerup/Vennebjerg IF

U 14 - 2002 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Power girls C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brovst Idrætsforening
Sebber B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sebber If
SIV B Logo Saltum IF Saltum IF

U 15 - 2001 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 15 - 2001 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 16 - 2000 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 17 - 1999 - Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De vilde landmænd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ibsen-partners A/S A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Purtsdøks IEH Forever A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
RebildSyd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U 17 - 99-00 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
team aalborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U 19 - 97-98 - Pige  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 19 - 97-98- Dreng  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Ølleren A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
tgf B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet tranum

U 5 - 2011 - Dr/Pi  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
JIF u5 B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF

U 6 - 2010 - Dr/Pi  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Biersted IF Logo Biersted IF Biersted IF
SGIF Svenstrup B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

U 7 - 2009 - Dr/Pi  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI - 1 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI - 2 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI - 3 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Biersted IF Logo Biersted IF Biersted IF
De Små Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tranum Gymnastik Forening
LKB U7 1 C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB U7 2 C Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Multicenter Østerild A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Multicenter Østerild
SGIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF 3 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Skovsgård B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
TFC Drengene A Logo Thisted FC Thisted FC
Vadum 1 Logo Vadum IF Vadum IF
Vadum 2 Logo Vadum IF Vadum IF
Ørebros U7 mix C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørebro Boldklub

U 8 - 2008 - Dreng  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BI team 1 B Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI TEAM 2 C Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Bif B Logo Brovst IF Brovst IF
Bif 1 B Logo Brovst IF Brovst IF
Gug A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gug
Hjallerup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hjallerup IF
Jetsmark IF (1) B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark IF (2) B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Løgstør 1 B Logo Løgstør IF Løgstør IF
Løgstør 2 C Logo Løgstør IF Løgstør IF
Nørresundby FB B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Team Intersport Thisted/Sparekassen Vendsyssel A Logo Thisted FC Thisted FC
ØH Stars B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U 8 - 2008 - Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U 9 - 2007 - Dreng  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bislev IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bislev IF
Chang 1 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang 2 Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hold 1 Logo Aabybro IF Aabybro IF
Hold 2 Logo Aabybro IF Aabybro IF
Ik Vest Overlade B Logo I.K.Vest I.K.Vest
Jetsmark B Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Løverne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
NVF-alliancen 1 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
NVF-alliancen 2 C Logo Nøvling Fodboldklub Nøvling Fodboldklub
peppe's drenge B Logo Brovst IF Brovst IF
Skagen IK Logo Skagen IK Skagen IK
U9 Drenge Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Ulvene Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vadum B Logo Vadum if Vadum if
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U 9 - 2007 - Pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjerritslev C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FIF
Fortuna 1 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna 2 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
vh08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08
Aalborg KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

Veteraner - + 40 år  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Skagen IK A Logo Skagen IK Skagen IK

Arrangør: Brovst IF
Sted: Sport og Kulturcenter Brovst (Brovst hallen)
Adresse: Damengvej 2
Postnr: 9460
By: Brovst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 03-02-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter