Deltagere til AIF Pinse Cup 2016

Albertslund IF inviterer til fodboldstævne i Pinsen på et af Danmarks flotteste stadions, med masser af aktiviteter og boder med mad og drikke. Der er allerede tilmeldt flere skotske, tyske, hollandske og et engelsk hold.

U10 A - 2006  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 B - 2006  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Rød B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 B B Logo B1903 B1903
Borken (Tyskland) B Logo SG Borken e.V. SG Borken e.V.
FHF grøn B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FIX Dreamers B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GF Gul B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Herlev IF B Logo Herlev IF Herlev IF
HIK - 2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk 1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Husum Boldklub Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Sundby 2 Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Vallensbæk Sort B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF B B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U10 C - 2006  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Hvid C Logo Albertslund IF Albertslund IF
Bs 72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Faxekondi Drengene C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
GF Blå Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
SV Burlo 1 (Tyskland) C Logo SV Burlo 1949 eV SV Burlo 1949 eV
Vallensbæk Gul Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Østerbro IF C C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U11 A - 2005  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 A Logo Albertslund IF Albertslund IF
B 1903 Hæstens A Logo B1903 B1903
FHF 1 A Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HBI A A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB A2-1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Slagelse B&I A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Sundby BK A A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U11 B - 2005  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Brøndby IF Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dalby B Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
FFB1 B Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
fix B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Giffnock SC 1 (Skotland) B Logo Giffnock Soccer Centre Giffnock Soccer Centre
Giffnock SC 2 (Skotland) B Logo Giffnock Soccer Centre Giffnock Soccer Centre
HBI B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Herlev if 1 B Logo Herlev IF Herlev IF
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Ja Auto B Logo B1903 B1903
KB A2-2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RIFU11 Hold 1 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF - B B Logo Ringsted IF Ringsted IF

U11 C - 2005  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF C Logo Albertslund IF Albertslund IF
bs C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
FFB2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FHF 2 C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HBI C C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
RIFU10 C Logo Ringsted IF Ringsted IF
SV Burlo 1 (Tyskland) C Logo SV Burlo 1949 eV SV Burlo 1949 eV
West Falia Gemen 1 (Tyskland) C Logo Sportverein Westfalia Gemen e.V. Sportverein Westfalia Gemen e.V.

U12 A - 2004  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 A Logo Albertslund IF Albertslund IF
Brøndbyernes IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Fremad Valby A Logo Fremad Valby Fremad Valby
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Skjold Birkerød A Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold
Team Vest A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U12 B - 2004  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Borken (Tyskland) B Logo SG Borken e.V. SG Borken e.V.
Giffnock SC 1 (Skotland) B Logo Giffnock Soccer Centre Giffnock Soccer Centre
Giffnock SC 2 (Skotland) Logo Giffnock Soccer Centre Giffnock Soccer Centre
IS Skævinge B Logo IS Skævinge IS Skævinge
LB07 (Sverige) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Limhamn Bunkeflo
Rishøj B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
West Falia Gemen 3 (Tyskland) Logo Sportverein Westfalia Gemen e.V. Sportverein Westfalia Gemen e.V.

U12 C - 2004  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 3 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 U12C's drenge C Logo B1903 B1903
BK Vestia Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Giffnock SC 1 (Skotland) C Logo Giffnock Soccer Centre Giffnock Soccer Centre
Giffnock SC 2 (Skotland) C Logo Giffnock Soccer Centre Giffnock Soccer Centre
Gundsølille U12 C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
IS Skævinge C Logo IS Skævinge IS Skævinge
Rønnede IF C Logo Rønnede IF Rønnede IF

U13 A - 2003  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
FHF 1 A Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Hundested IK A Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
Karlslunde 1 A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
LSF1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
skjold 1. hold A Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Vanløse-1 A Logo Vanløse IF Vanløse IF

U13 B - 2003  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Avarta B Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Bk Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Gladsaxe Hero B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Karlslunde 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Rishøj B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
skjold 2. hold B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
SV Burlo 1 (Tyskland) B Logo SV Burlo 1949 eV SV Burlo 1949 eV
Vanløse-2 B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U13 C - 2003  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FHF 2 C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Forest Row (England) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Forest Row
Hold 3 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Olin og Møller´s drenge C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
skjold 3. hold C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
skjold 4. hold C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Vestia B1 C Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
West Falia Gemen 1 (Tyskland) C Logo Sportverein Westfalia Gemen e.V. Sportverein Westfalia Gemen e.V.

U14 A - 2002  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 A Logo Albertslund IF Albertslund IF
Fr.sund FB A Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Jyllinge FC A Logo Jyllinge Fodbold Club Jyllinge Fodbold Club
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Midtbornholm 1 A Logo Aakirkeby IF Aakirkeby IF
Vallensbæk IF - 2 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U14 B - 2002  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Aif 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Bagsværd BK C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
Forrest Row (England) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Forrest Row
GFK Logo Glostrup FK Glostrup FK
Gundsø Boyz B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
HIF B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Husum Hold 1 B Logo Husum boldklub Husum boldklub
Hvidebækdrenegene B Logo Hvidebæk IF Hvidebæk IF
Jægersborg B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrups drenge B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
LSF C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Midtbornholm 2 B Logo Aakirkeby IF Aakirkeby IF
NBU BEATS C Logo Nørrebro United Nørrebro United
SV Burlo 1 (Tyskland) B Logo SV Burlo 1949 eV SV Burlo 1949 eV
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U15 - 2001  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 A Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
BK Skjold B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
BK Vestia A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Glostrup FK 1 A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Glostrup FK 2 B Logo Glostrup FK Glostrup FK
Tåstrup FC A Logo Taastrup FC Taastrup FC
West Falia Gemen 1 (Tyskland) Logo Sportverein Westfalia Gemen e.V. Sportverein Westfalia Gemen e.V.

U17 - 1999/2000  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (ABC)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 3 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 4 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF Condi 1 A Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF Vestegnens Pizzeria B Logo Albertslund IF Albertslund IF
BS72-A C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Albertslund BS 72
Havdrup Logo Havdrup GI Havdrup GI
Hvidovre IF geparder C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF løver C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF tigere C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Rishøj 1 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub

U7 (ABC) - 2009  | Herrer/Drenge

37 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag for- og eftermidda

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Freestylers 09 Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 1 C Logo B1903 B1903
B1903 2 B Logo B1903 B1903
B1903 3 B Logo B1903 B1903
B1903 4 A Logo B1903 B1903
B1903 5 A Logo B1903 B1903
B1903 6 B Logo B1903 B1903
B2009 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
B93 (1) Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 (2) Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dalby C Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
De lidt for seje B Logo Albertslund IF Albertslund IF
FC Barcelona 2009 Logo Albertslund IF Albertslund IF
FHF Grøn Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Gilleleje FK C Logo Gilleleje Fodboldklub Gilleleje Fodboldklub
GREVE DRENGENE 2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve drengene 3 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve hvid 3. Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HIF 1 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
HIF 3 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Holbæk B&I 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HUI hvid C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB BARCELONA B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge 1 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RIFU07 Hold A Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIFU07 Hold B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rishøj 1 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Team MSN 2009 B Logo Albertslund IF Albertslund IF

U8 (ABC) - 2008  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden GF, Gentofte
AIF 1 A Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 3 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
B93 2008 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
FIX 2008 B B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Hellas 1 A Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 2 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Hif 2 Logo Hvidovre if Hvidovre if
Hif 3 Logo Hvidovre if Hvidovre if
KB REAL MADRID C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U8E A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Maribo Boldklub B Logo Maribo BK Maribo BK
RIFU08 Hold A A Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIFU08 Hold B B Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIFU08 Hold b-2 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIFU08 Hold C C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sengeløse Rødderne B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Solrød 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød 2 A Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød 3 B Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 A - 2007  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Sort A Logo B1903 B1903
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Piraterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RIFU09 Hold A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sundby Boldklub A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U9 B - 2007  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF hvid Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF rød B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 Striber B Logo B1903 B1903
B93TT B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Fløng B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fremad Valby Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Gnølf B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hvidovre IF rød B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
KB stjerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RIFU09 Hold B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sundby Boldklub B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Taastrup FC 1 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 C - 2007  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Hvid Logo B1903 B1903
Husum Orange C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Hvidovre IF blå C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF grøn C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
RIFU09 Hold B-2 Logo Ringsted IF Ringsted IF
RIFU09 Hold C Logo Ringsted IF Ringsted IF
TIGERNE B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
TIGERNE C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Albertslund IF
Sted: Albertslund Stadion
Adresse: Skallerne 14
Postnr: 2620
By: Albertslund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2016>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 01-05-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter