Deltagere til Jutlander Bank Cup

Igen i år har vi arrangeret et GRATIS stævne håber på mange deltager lige som sidste år

U-10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U-10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Frem Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Aalborg freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U-11  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK02 u11 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK02
Gug 2 C Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HB B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Headstar fc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
SIF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U-11  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug 1 A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
lystrup Logo Lystrup IF Lystrup IF

U-12  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Beastside Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Jarl Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
U12 - Bk02 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK02

U-12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
VH08 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U-13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gug pigerne B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub

U-6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Freja 1 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Freja 2 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Freja 3 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Jarl Arden 1 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden U6 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Kvik/Aalestrup if Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U-7  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV Logo ASV ASV
BK02 1 Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
BK02 2 Logo Doense Vebbestrup´s IdrætsForening Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
BSI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bælum Solbjerg
BSI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bælum Solbjerg
FUIK 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
FUIK 3 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Jarl Arden 1 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

U-7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
LKB U7 piger B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Rosendal U7 piger C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U-8  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV C Logo ASV ASV
Hobro 1 Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro 2 Logo Hobro IK Hobro IK
IF Jarl Arden 1 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IF Jarl Arden 2 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
LKB Gistrup 1 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
LKB Gistrup 2 Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Løgstør B Logo Løgstør IF Løgstør IF
Løgstør B Logo Løgstør IF Løgstør IF
Rosendal A C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal B C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rårup B Logo Rårup GIF Rårup GIF
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 3 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Suldrup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U-9  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 B Logo ASV ASV
ASV 2 B Logo ASV ASV
Hobro IK 1 Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 Logo Hobro ik Hobro ik
Jarl arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
St. Restrup IF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF

U-9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV U9 Piger Logo ASV ASV
HB TØZER Logo Hadsund boldklub Hadsund boldklub
IF Frem Skørping Logo Boldklubben FREM Egernsund Boldklubben FREM Egernsund
Vh08 u9 piger Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

Arrangør: Doense Vebbestrup´s IdrætsForening
Sted: Multiforum
Adresse: Ndr Truevej 14 D Vebbestrup
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2016>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 15-06-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter