Deltagere til Sportmaster/Segment Cup 2016

Danmarks største og sjoveste endags stævne for 2. år i træk i Køge. Der er flotte pokaler til ALLE spillere, hvad enten I bliver nummer 1 eller nummer 16!

U-10  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gundsølille B Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hellas 1 B Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
HG Hvid C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holmegaard B Logo Holmegaard Glasværks Boldklub Holmegaard Glasværks Boldklub
KB Tigerne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Nykøbing FC (Bears) C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
Vemmelev 1 B Logo Vemmelev Fodboldklub Vemmelev Fodboldklub

U-11  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-12  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Vallensbæk Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-13  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-14  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-5  | AC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
BSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
FK 05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk05 blå C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
RB 1906 - Krokodillerne Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 - Løverne Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U-6  | AC  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF Condi 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF Vestegnens Pizzeria C Logo Albertslund IF Albertslund IF
BSF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
G77 drengene 2 C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Havdrup Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 Logo Havdrup GI Havdrup GI
HG-1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
NiF 1 Logo Næstved if Næstved if
Nif 2 Logo Næstved if Næstved if
Rishøj 1 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Vallensbæk - 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk - 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk - 3 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk - 4 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk - 5 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-7  | AC  | Mixede

26 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
BIF 2 A Logo Benløse IF Benløse IF
BIF 3 A Logo Benløse IF Benløse IF
Dalby C Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Fix 1 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 3 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Køge C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Rishøj 1 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rørvig IF Piger C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 3 B Logo Solrød FC Solrød FC
Suså IF C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Suså IF 2 C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Valby Boldklub 1 C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U-8  | A  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1908 A A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 - Måltyvene A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HFC A A Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
J&L Byg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Karlslunde IF A Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
NFC A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved IF A Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Roskilde KFUM Blå A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød FC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Sundby boldklub A Logo Sundby boldklub Sundby boldklub
Vestamagers' Rødder A Logo Tårnby FF Tårnby FF

U-8  | BC  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
B 1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Havdrup C Logo Havdrup GI Havdrup GI
HIK B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HVB Gorillaerne A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Krokodillerne A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Karlslunde IF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB BARCELONA C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KIF 2 C Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
KIF Løverne B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Køge 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 3 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
NFC C Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Næstved IF C Logo Næstved IF Næstved IF
Næstved IF B Logo Næstved IF Næstved IF
RB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
RB3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Roskilde KFUM Hvid B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 3 C Logo Solrød FC Solrød FC

U-9  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
GF C1 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hareskov IF (C) C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Haslev C1 C Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Herfølge 2 C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Køge BK C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Rishøj Boldklub - C C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Skjold Rød C Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Slagelse B&I C Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Tune IF 2 C Logo Tune IF Tune IF

U-9  | B  | Herrer/Drenge

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Sort B Logo B1903 B1903
de sorte A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
FK Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Haslev B B Logo Haslev Fodbold Club Haslev Fodbold Club
Holbæk U9 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB B1 Løverne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KIF 1 B Logo Kværkeby IF Kværkeby IF
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
OKS B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rishøj Boldklub - B B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Roskilde RB 1906 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Solrød fc b1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød fc b2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Tune IF 1 B Logo Tune IF Tune IF

U-9  | A  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
BIFU9-BLÅ A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BIFU9-GUL A Logo Brøndby IF Brøndby IF
de gule A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Herfølge A Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
NFC-1 A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
NFC-2 A Logo Nykøbing Falster Alliancen Nykøbing Falster Alliancen
Nif A Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde KFUM A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde RB 1906 A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB 1906
Solrød Fc a A Logo Solrød FC Solrød FC

U-9  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FB C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub

Arrangør: Køge Boldklub
Sted: Køge Stadion
Adresse: Ved Stadion
Postnr: 4600
By: Køge
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2016>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 28-05-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter