Deltagere til Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK

Jævnbyrdige kampe •Niveau i række C og D (vigtigt for at skabe lige kampe) Lige mange kampe til alle hold - 6 kampe til alle. En tidsplan, der holder og god planlægning. Afvikles i en afslappet atmosfære. Stævnet afvikles på banerne på Rosenhøj Boldklub i

U10 - 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Rosenhøj B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj BK 2006-2 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Vallensbæk Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 - 5-mands  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
1 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Jægersborg Logo Jægersborg boldklub Jægersborg boldklub
Rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Vallensbæk Gul C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 - 5-piger  | D  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U10 - 5-piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 - 8-mands  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Avarta- Barca Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Avarta
Lödde C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Lödde
Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Sport Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby

U11 - 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
bs72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
Jægersborg U11 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB-B2 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-B2 C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby Boldklub 1 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Rosenhøj BK C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Vallensbæk u11 gul c Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U11 - 8-mands  | D  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 - 8-piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Karlslundepigerne C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
rosenhøj C Logo rosenhøj bk rosenhøj bk

U12 - 8-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 (3) C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Vallensbæk 2 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U12 - 8-mands  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
1 C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
De Blå Djævle Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille U12 C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
ØIF2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U12 - piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje piger B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
rosenhøj B Logo rosenhøj bk rosenhøj bk
Rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U5 - 3-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 - 3-mands  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
KB C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U6 - 3-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - 3-mands  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosenhøj Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U7 - 3-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve united 1 B Logo Greve fodbold Greve fodbold
Rosenhøj 1 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U7 - 3-mands  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje fodboldpiger Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Fremad Valby 1 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby 2 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Greve United 2 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Rosenhøj 1 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U7 - 3-piger  | D  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - 3-piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - 5-mands  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
CIK1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK

U8 - 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå C Logo Aakanden GF Aakanden GF
Kastrup C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Rosenhøj 1 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj 2 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj 3 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Team Roma C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Roma
Valby Boldklub Grøn C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VSB Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U8 - 5-piger  | D  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Verdens sejeste fodboldpiger (HIF) C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF

U8 - 5-piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK

U9 - 5-mands  | C  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Hvid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aakanden
Brøndby 4 blå C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby blå C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby gul C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Hareskov IF C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov IF (C) C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Husum Orange C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Rosenhøj 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosenhøj Boldklub
Tigerne C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Taastrup FC 3 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 - 5-mands  | D  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De sorte Panter Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Taastrup FC 4 C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 - 5-piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - 5-piger  | D  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Herlev C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
Brøndby U9-2 Pigerne Logo Brøndby IF Brøndby IF
Hvidovre IF - hold 1 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF - hold 2 Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Vallensbæk U9 Pigerne C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Rosenhøj BK
Sted: Rosenhøj BK
Adresse: Kettegård Alle 2
Postnr: 2650
By: Hvidovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 10-04-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter