Deltagere til Dansk Revision CUP 2016

HSK FODBOLD har fornøjelsen af at invitere til Dansk Revision Cup 2016. Stævnet afvikles i hhv. Vestjysk BANK Arena (Hadsten) og Voldum Hallen den 20. og 21. februar 2016. Det er et indendørs stævne for drenge/piger U6-U14. tjek hadstensportsklub.dk

Drenge U10  | AB  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
HSK I B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK II B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HØST IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kolt Lightning A Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
NVUI C Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Team Zoe B Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
VIK/Skovbakken 1 A Logo Vejlby IK Vejlby IK
VIK/Skovbakken 2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK

Drenge U11  | AB  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 21/2

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG 1 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hsk 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HSK 2 B Logo Hadsten sports klub Hadsten sports klub
HSK 3 B Logo Hadsten Sports klub Hadsten Sports klub
Høst IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet høst if
Lisbjerg FC B Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
NVUI B Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
nørager bk B Logo nørager boldklub nørager boldklub
Sif assentoft u10 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

Drenge U12  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 21/2

Holdnavn Niv Logo Klub
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lisbjerg FC B Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
Romalt Logo Romalt IF Romalt IF

Drenge U13  | AB  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 21/2

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF
Eastside 1 A Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside 2 B Logo Overlund GF Overlund GF
FC Skanderborg A Logo fc skanderborg fc skanderborg
FC Skanderborg 2 B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Fc Aarhus A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fc Aarhus
FC Aarhus A Logo Vejlby IK Vejlby IK
Herning Fremad A Logo Herning Fremad Herning Fremad
Hobro A Logo Hobro IK Hobro IK
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Kolt Hasselager IF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lyseng U12 A2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
OB A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet OB
Randers Freja 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
Randers Freja 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Randers Freja
Stiller op under uret B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Vejle A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet vejle
Åbyhøj B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Drenge U14  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 21/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Bobby Peru All Stars A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Foulum B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Foulum
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
hsk 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

Drenge U6  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub
DB B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB 2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hadsten 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
KB1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB3 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
ST70 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ST70

Drenge U7  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Hsk 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hsk 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hørning IF 1 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
IFA 1 A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Langå 1 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lisbjerg FC B Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
Lyseng IF 1 Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng IF 2 Logo IF Lyseng IF Lyseng
ST70 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ST70
u7 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

Drenge U8  | AB  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub
DB1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB3 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Fc Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
GFS bomberne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
hog B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK(1) A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK(2) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK(3) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Rougsø ff A Logo Rougsø FF Rougsø FF

Drenge U9  | AB  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/NBK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
FC Horsens A A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens B B Logo FC Horsens FC Horsens
Galten FS 1 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Galten FS 2 B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
Hobro IK B Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK A Logo Hobro ik Hobro ik
Hornslet IF 1 C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornslet IF 3 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Kristrup Boldklub 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup Boldklub 2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Ry Fodbold A Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Ry Sportsklub B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
TMIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMIF
VIK B Logo vejlby ik vejlby ik
Voel C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Voel
VSF 1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF 2 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Piger U10  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft IF B Logo Ebberup IF Ebberup IF

Piger U11  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 21/2

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG Girls B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Houlbjerg-Laurbjerg IF B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Skødstrup Logo Skødstrup sportsforening Skødstrup sportsforening
Wobberne B Logo Thorsø-Tungelund Idrætsforening Thorsø-Tungelund Idrætsforening

Piger U12  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 21/2

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

Piger U13  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 21/2

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens Tøserne A Logo FC Horsens FC Horsens
HOG B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Kolding tøserne A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

Piger U14  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 21/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Byens Guldsmed A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HOG B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

Piger U6  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub

Piger U8  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA C Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Grenaa Cup pigerne B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF

Piger U9  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 20/2

Holdnavn Niv Logo Klub
Kattegatcup pigerne B Logo Grenaa IF Grenaa IF

Arrangør: Hadsten Sports Klub
Sted: Vestjysk Bank Arena
Adresse: Hadbjergvej 12
Postnr: 8370
By: Hadsten
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 04-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter