Deltagere til FB Cup

SE HER!!!! Kom til hyggeligt fodboldstævne i Kr. Himmelfartsferien (torsdag d. 5/5) i Fynslund Boldklub, hvor der traditionen tro er lagt op til en fantastisk dag med masser af fodbold og hygge for alle aldre.

Fejl  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund Boldklub U10 Drenge C Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub
Fynslund Boldklub U10 Drenge - 2 C Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub
Middelfart C C Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK

U11 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11/U12 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund U 13 drenge C Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub

U14 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U17 Piger  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fynslund U17 C Logo Fynslund Boldklub Fynslund Boldklub

U7 Mixede  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby Gf 1 C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Fynnslund I C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
Fynnslund II C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
Lindved GF 1 Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Lindved GF 2 Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
NBSIF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
SHIF U7 C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF

U8 Mixede  | C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Bramdrupdam BGIF U7 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Fynnslund I C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fynslund
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub

Arrangør: Fynslund Boldklub
Sted: Fynslund Hallen
Adresse: Fynslundvej 104
Postnr: 6064
By: Jordrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2016>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 24-04-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Nordea Cup Ringkøbing
5. - 13. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter