Deltagere til Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11

APRIL: HOG og Djurslands Bank inviterer til Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 på kunstgræsbanen i Hinnerup, Vibe Arena. Velkommen til en skøn aften på kunstgræs med gode fodboldkampe.

U10  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 17.00-18.10

Holdnavn Niv Logo Klub
Asa Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet asa
Galten FS A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skibet IF A A Logo Skibet IF Skibet IF

U10  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 17.00-18.10

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lystrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U11  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 19.20-20.30

Holdnavn Niv Logo Klub
Give Fremad A Logo Give Fremad Give Fremad
HEI Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Skødstrup A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U11  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 18.10-19.20

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HOG Girls B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Vinding U11 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

Arrangør: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sted: Kunstgræsbanen i Hinnerup
Adresse: Svinget 4
Postnr: 8382
By: Hinnerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 02-04-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter