Deltagere til Jutlander Bank Cup 2016

ASV afholder indendørs fodboldstævne sidste weekend i februar i Als Hallen. Vi spiller i følgende rækker: Drenge: U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12 og U13 Piger: U10-U11 og U12.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund Boldklub-ASV 1 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dream Team B Logo Gudumholm IF Gudumholm IF
Hadsund Boldklub-ASV 2 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
PFU05 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
PFU05 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Rebild Syd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild Syd
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Øster hornum B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

U10 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
PFU05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
PFU05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
vh08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/HB 1 A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
ASV/HB 2 A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
U11 drenge A A Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/HB 3 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
ASV/HB 4 Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Farsø 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
SGIF B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SIF Assentoft B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
vodskov U/11 drenge B B Logo Vodskov IF Vodskov IF

U11 Piger A  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/Hadsund Boldklub A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV/Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 B Logo ASV ASV
ASV 2 B Logo ASV ASV
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Hadsund Boldklub 2 B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
SIV B Logo Saltum IF Saltum IF
VH08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord
VH08 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
HOBRO IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
RK03 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RK03
TEAM Als Hadsund A Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag Aften

Holdnavn Niv Logo Klub
HOBRO IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
RK03 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RK03
Støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
TEAM HB / ASV B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
TEAM Spot On C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
TEAM Superhero C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub

U13 Piger B  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ommersyssel if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ommersyssel if
RIF - pigerne Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U6 Drenge/Piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 Logo ASV ASV
ASV 2 Logo ASV ASV
IF Jarl Arden U5/6 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Nørager IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nøarger/Rørbæk IF
Støvring 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Terndrup IF Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening
Terndrup IF C Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening
Valsgaard Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Valsgaard

U7 Drenge/Piger  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 Logo ASV ASV
ASV 2 Logo ASV ASV
FC København Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
FC Midtjylland Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Gug BK 1 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug BK 2 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug BK 3 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
IF Jarl Arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 2 Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
PFU 05 Fårup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05 Fårup

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 Logo ASV ASV
Haverslev 1 B Logo Haverslev IF Haverslev IF
Haverslev 2 C Logo Haverslev IF Haverslev IF
Purhus if Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
Purhus IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
SIF 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV A Logo ASV ASV

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 2 B Logo ASV ASV
Haverslev B Logo Haverslev IF Haverslev IF
Hobro ik B Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro ik 2 B Logo Hobro ik Hobro ik
Mariager I.K. 1 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Mariager IK 2 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Terndrup IF B Logo Terndrup Idrætsforening Terndrup Idrætsforening

Arrangør: ASV
Sted: Als Hallen
Adresse: Vikingvej 8
Postnr: 9560
By: Hadsund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 15-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter