Deltagere til Vinding Cup 2016

Vinding Cup 2016 Vinding SF byder i 2016 igen velkommen til Vinding CUP, fredag d. 22/4-2016.

U-10B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
NBK/AIF U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Vinding SF (I) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U-10C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
bgif 2 C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bredballe IF C 3 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
vejle fc C Logo vejle fc vejle fc
Vinding SF (II) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF

U-11B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe if B Logo Bredballe IF Bredballe IF
HOG B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Klitten B Logo Boldklubben klitten Boldklubben klitten
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-11C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 1 Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Vinding 1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-7C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø GIF 2 C Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Vinding 2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-8B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BANDITTERNE B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Gauerslund IF 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Vejle boldklub 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vejle boldklub 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vildbjerg SF B Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
ØBG Buskelund B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U-8C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8-mands intro stævne

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 8:8 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Give United B Logo Give Fremad Give Fremad
Sanderum Boldklub B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skibet IF 8 B Logo Skibet IF Skibet IF

U-9B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Lund IF U9 B Logo Lund IF Lund IF
VSF1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-9C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 2 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Sanderum BK C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Skibet IF 5 C Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF 6 C Logo Skibet IF Skibet IF
VSF 3 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
VSF2 C Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U-9C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 8-mands intro stævne

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Vinding Sportsforening
Sted: Vinding Stadion
Adresse: Nygårdsvej 10
Postnr: 7100
By: Vejle
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 15-04-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter