Deltagere til BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d

SIDSTE CHANCE !!! Et super stævne for de mindste årgange, hvor vejret ikke spiller ind og vi går indendørs på kunstgræs af højeste kvalitet ;-) SIDSTE FRIST FOR TILMELDING DEN 14/4 - BETALING SKAL VÆRE MODTAGET DEN 15/4, SKAL I MED, SÅ ER DET NU ;-)

U5 Drenge  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B 1973 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 1973 Herlev
B 1973 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 1973 Herlev
B1903 Løver B Logo B1903 B1903
B1903 Tigre B Logo B1903 B1903
Banditterne C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
BSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
KB C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nørrebro United Pigerne C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 39 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 39 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U6 Drenge  | Herrer/Drenge

45 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Allan Simonsen Logo Nørrebro United Nørrebro United
Allerød FK Blå A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK Hvid Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BK Skjold 2010.3 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Brøndby IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 4 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Espergærde IF 1 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 2 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 3 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Ferenc Puskás B Logo Nørrebro United Nørrebro United
FREM Hellebæk 1 B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Frem Hellebæk 2 C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Herlev IF 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 2 C Logo Herlev IF Herlev IF
KB D1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB D2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB Sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LBK 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LBK 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LBK 3 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NIF C Logo Næstved if Næstved if
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 C Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev C Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
Svogerslev - rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Værløse 1 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse 2 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Ællingerne A Logo HB Køge HB Køge
Ællingerne B Logo HB Køge HB Køge

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

55 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag for- /eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 - hold A B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
BFCL Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCL Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCL Lundegården A Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 4 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 5 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
CIK X A Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
CIK Y B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FHF 1 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF 2 C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Glostrup FK A A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Glostrup FK B C Logo Glostrup FK Glostrup FK
GREVE Fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille SGIF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsølille SGIF 2 Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hareskov2009_1 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov2009_2 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Herfølge B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HUI hvid C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Messi B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Ronaldo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
LBK 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LBK 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 5 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lørdagsholdet B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
RB 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 3 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rishøj 1 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Ålholm IF I A Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF II A Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF III A Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF IV B Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF V B Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF VI B Logo Ålholm IF Ålholm IF

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: TopDanmark Hallen / Ballerup
Adresse: Ballerup Idrætsby 36
Postnr: 2750

Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 15-04-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter