Deltagere til BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d

SIDSTE CHANCE !!! Et super stævne for de mindste årgange, hvor vejret ikke spiller ind og vi går indendørs på kunstgræs af højeste kvalitet ;-) SIDSTE FRIST FOR TILMELDING DEN 14/4 - BETALING SKAL VÆRE MODTAGET DEN 15/4, SKAL I MED, SÅ ER DET NU ;-)

U5 Drenge  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B 1973 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 1973 Herlev
B 1973 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 1973 Herlev
B1903 Løver B Logo B1903 B1903
B1903 Tigre B Logo B1903 B1903
Banditterne C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
BSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
KB C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Nørrebro United Pigerne C Logo Nørrebro United Nørrebro United
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 39 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 39 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U6 Drenge  | Herrer/Drenge

45 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
AIF 2 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
Allan Simonsen Logo Nørrebro United Nørrebro United
Allerød FK Blå A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK Hvid Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BK Skjold 2010.3 B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Brøndby IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 4 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Espergærde IF 1 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 2 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Espergærde IF 3 Logo Espergærde IF Espergærde IF
Ferenc Puskás B Logo Nørrebro United Nørrebro United
FREM Hellebæk 1 B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Frem Hellebæk 2 C Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Herlev IF 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 2 C Logo Herlev IF Herlev IF
KB D1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB D2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB Hvid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB Sort A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
LBK 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LBK 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LBK 3 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
NIF C Logo Næstved if Næstved if
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 C Logo Solrød FC Solrød FC
Svogerslev C Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub
Svogerslev - rød C Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Værløse 1 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse 2 B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Ællingerne B Logo HB Køge HB Køge
Ællingerne A Logo HB Køge HB Køge

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

55 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag for- /eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 - hold A B Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
BFCL Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCL Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BFCL Lundegården A Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 4 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 5 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
BSF 4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BSF
CIK X A Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
CIK Y B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Dragør 1 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FHF 1 B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF 2 C Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Glostrup FK A A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Glostrup FK B C Logo Glostrup FK Glostrup FK
GREVE Fodbold C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Gundsølille SGIF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Gundsølille SGIF 2 Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hareskov2009_1 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov2009_2 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Herfølge B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
HUI hvid C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Messi B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Ronaldo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
LBK 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LBK 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 5 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lørdagsholdet B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
RB 1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 3 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rishøj 1 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rishøj 2 C Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Ålholm IF I A Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF II A Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF III A Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF IV B Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF V B Logo Ålholm IF Ålholm IF
Ålholm IF VI B Logo Ålholm IF Ålholm IF

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: TopDanmark Hallen / Ballerup
Adresse: Ballerup Idrætsby 36
Postnr: 2750

Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 15-04-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter