Deltagere til NMT CUP 2016

Østjyllands hyggeligste fodboldstævne! Hadsten Sports Klub har afholdt stævnet gennem de sidste 25 år og har i gennemsnit ca. 180 tilmeldte hold. Velkommen til en fantastisk fodboldweekend for alle ;-)

U10 - 5 mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft IF B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
HA 85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Lystrup pigerne B Logo Lystrup IF Lystrup IF

U10 - 5 mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Hammel GF 1 A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hinnerup 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Viby A Logo Viby IF Viby IF

U10 - 5 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brabrand
HA 85 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HOG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG

U10 - 5 mands  | BC  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Langelinie B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Langelinie
Hammel GF 2 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 3 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hinnerup 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK I B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK II B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK III C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK III C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
LIK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
U10 Drenge, Ans IF Logo Ans IF Ans IF
Viby B Logo Viby IF Viby IF
Viby 1 C Logo Viby IF Viby IF
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11 - 8 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft IF A Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF

U11 - 8 mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HA85
HOG06 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK 1 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK U10 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Solbjerg C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
VRI 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11 - 8 mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornslet
HSK U11 piger B Logo Hadsten Sports klub Hadsten Sports klub

U11 - 8 mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HA85
HSK 2 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12 - 8 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 - 8 mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand pigerne B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
HLIF B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Hørning IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF

U12 - 8 mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 - 8 mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrands Champ´s B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Farsø B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HOG C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Høst IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF

U13 - 8 mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gl. Rye C Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
Hinnerup 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U13 - 8 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - 8 mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hinnerup 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Åbyhøj IF A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U13 - 8 mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U14 - 11 mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Hadsten SK - 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hinnerup 1 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hørning IF C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Randers Freja C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U14 - 11 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 11 mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsten SK - 1 A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Randers Freja A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U14 - 11 mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 8 mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 2 C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
HSK13 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub

U14 - 8 mands  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 8 mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14 - 8 mands  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 - 3 mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 - 3 mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HSF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening

U6 - 3 mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brabrand IF
Hadsten 4 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten sk 3 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSF 2 Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF U5 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Randers Freja U6 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
TMG C Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

U6 - 3 mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Trif 1 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Trif 2 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U7 - 3 mands  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hørning Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIF
Hørning Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet hif
Hørning Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening

U7 - 3 mands  | Mixede

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hinnerup 1 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 2 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 3 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 4 Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF 3 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Hsk 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hsk 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hsk 3 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Stautrup IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stautrup IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Stautrup IF 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TMG-1 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG-2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG-3 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TST 1 Logo tst/Sabro tst/Sabro
TST 2 Logo tst/Sabro tst/Sabro

U8 - 5 mands  | Herrer/Drenge

23 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg 1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg 2 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronningborg 3 C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hammel GF 1 A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 3 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hinnerup 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 3 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK(1) A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK(2) C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK(3) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK(4) C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Høst IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
Kristrup 1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Kristrup 2 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SMIFF B Logo SMIFF SMIFF
Todbjerg Mejlby B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Todbjerg mejlby
Åbyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U8 - 5 mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Høst IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF

U9 - 5 mands  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel GF 1 A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 3 B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hinnerup 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hinnerup 2 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 4 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hørning A A Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning B1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning B2 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning C C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Høst IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
Høst IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
KB1 B Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB2 C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup IF u9 hold 1 B Logo Lystrup if Lystrup if
Mariager I.K. 1 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Mariager I.K. 2 C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Rougsø FF B Logo Rougsø ff Rougsø ff
Stjær U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stjær Boldklub
VIK1 B Logo Vejlby Ik Vejlby Ik
VIK2 C Logo Vejlby ik Vejlby ik

U9 - 5 mands  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel GF 1 C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF

Arrangør: Hadsten Sports Klub
Sted: Hadsten Sports Klub
Adresse: Skovvangsvej 20
Postnr: 8370
By: Hadsten
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2016>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 11-06-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter