Deltagere til Hvidevaredoktorens stævne

Hvidevaredoktorens Indendørsstævne for U8-U10 med medaljer og spurtpræmier. Stævnet afvikles i Agedruphallen lørdag den 12 marts

U10 Drenge  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdageftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum All Stars B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 1 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Munkebo U10 B B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo U10 C C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
SfB1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SfB2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Team PA B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U8 Drenge  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdagformiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Brylle Bk U8 C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
Fjordager 1 B Logo Fjordager if Fjordager if
Fjordager 2 B Logo Fjordager if Fjordager if
Fraugdes Helte C Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugdes Helte 2 C Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Langeskov 1 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
Langeskov 2 C Logo Langeskov IF Langeskov IF
Nr. Lyndelse - Søby FC B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Rødderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Stenstrup B Logo Stenstrup if Stenstrup if
Stenstrup 2 C Logo Stenstrup if Stenstrup if

U9 Drenge  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdagmiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
2. B Kirkebakkeskolen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aunslev IF B Logo Aunslev IF Aunslev IF
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Brylle BK U9 C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
FIF 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
FIF 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Team Hottentot C Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening

Arrangør: Fjordager IF
Sted: Agedruphallen
Adresse: Brolandvej 16
Postnr: 5320
By: Agedrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 04-03-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter