Deltagere til Hvidevaredoktorens stævne

Hvidevaredoktorens Indendørsstævne for U8-U10 med medaljer og spurtpræmier. Stævnet afvikles i Agedruphallen lørdag den 12 marts

U10 Drenge  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdageftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum All Stars B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Legenderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Fjordager A Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager B Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 1 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Fjordager 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Munkebo U10 B B Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
Munkebo U10 C C Logo Munkebo Boldklub Munkebo Boldklub
SfB1 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SfB2 B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Team PA B Logo Hedensted IF Hedensted IF

U8 Drenge  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdagformiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1909 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Brylle Bk U8 C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
Fjordager 1 B Logo Fjordager if Fjordager if
Fjordager 2 B Logo Fjordager if Fjordager if
Fraugdes Helte C Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugdes Helte 2 C Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Langeskov 1 B Logo Langeskov IF Langeskov IF
Langeskov 2 C Logo Langeskov IF Langeskov IF
Nr. Lyndelse - Søby FC B Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Rødderne B Logo Dalum IF Dalum IF
Stenstrup B Logo Stenstrup if Stenstrup if
Stenstrup 2 C Logo Stenstrup if Stenstrup if

U9 Drenge  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdagmiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
2. B Kirkebakkeskolen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aunslev IF B Logo Aunslev IF Aunslev IF
B1909 1 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
B1909 2 B Logo Boldklubben af 1909 Boldklubben af 1909
Brylle BK U9 C Logo Brylle Boldklub Brylle Boldklub
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
FIF 1 A Logo Fjordager IF Fjordager IF
FIF 2 C Logo Fjordager IF Fjordager IF
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
Team Hottentot C Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening

Arrangør: Fjordager IF
Sted: Agedruphallen
Adresse: Brolandvej 16
Postnr: 5320
By: Agedrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 04-03-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter