Deltagere til Sportsfan Pigecup

Sportsfan Pigecup Tilmeldingsgebyr 350- Pigestævne med mange scoringspræmier Medaljer til alle U9 og U10 Præmier til 1,2 og 3 hver årgang Erindringspræmie til bedste spiller i hver årgang Alle deltagere får en erindringsgave i form af goodiebag m diverse

U10  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 12/3 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK U9-1 Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndby U9-1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Cocopigerne C Logo Tuse Næs Boldklub Tuse Næs Boldklub
Herlev C Logo Herlev IF Herlev IF
Måløv Boldklub 1 B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Roskilde Pigefodbold Blå C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Tølløse pigerne C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tøserne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HSV

U11  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 13/3 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 B Logo B82 Virum B82 Virum
Fk Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fremad Valby U11 P B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hekla U11piger C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Hekla
Mean girls B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grevefodbold
RPF U11 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
RPF2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Skjold Birkerød B Logo Skjold Birkerød Fodbold Skjold Birkerød Fodbold

U12  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 13/3 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk Sydsjælland 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Guldpigerne C Logo Undløse Boldklub 1901 Undløse Boldklub 1901
Hareskov IF C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hekla U12piger C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Herfølge BK B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
RPF U12 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
TBK tøser 1 B Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
TBK tøser 2 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub

U13  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.12/3 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Himis B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
LYnge-Uggeløse IF C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
RB 1906 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Team Lewel B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U14  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d.12/3 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brede IF C Logo Brede IF Brede IF
Farum C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fk 1 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Fk 2 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
RPF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
RPF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold

U15  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 13/3 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
GH piger 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG Fodbold | Herlufsholm Allé
HG Piger 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG Fodbold | Herlufsholm Allé
HTI 1 C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
HTI 2 C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
Roskilde Pigefodbold U14 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Super Girls B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Tingsted 1 B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub
Tingsted 2 B Logo Tingsted Boldklub Tingsted Boldklub

U9  | bc  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 12/3 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Havdruo B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Køge Boldklub C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
Roskilde Pigefodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Roskilde Pigefodbold
Taastrup FC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Vallensbæk U9 Pigerne C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39


Sted: Tjørnegårdshallen
Adresse: Hyrdehøj 3
Postnr: 4000
By: Roskilde
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 21-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter