Deltagere til Ans Påske Cup

Ans Påske Cup Et godt stævne til at slutte sæsonen af med. Poser med lidt godt til alle hold. Minimum 4 kampe til alle hold. Præmier til alle fra U6 til U12. Præmier til nr. 1 og 2 til U13 og 14. Mulighed for at forud bestille mad.

U10 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag ca. 12:00- 15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF Logo Ans IF Ans IF
Struer B1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U11 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag ca. 10:00- 11:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
FC Vejlby B Logo Vejlby IK Vejlby IK
HOG B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lisbjerg FC C Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC

U11 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. 09:00- 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF

U12 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag ca. 15:00- 18:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans 1 C Logo Ans IF Ans IF
Ans 2 C Logo Ans IF Ans IF
Lisbjerg FC C Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
Vejlby IK Logo Vejlby IK Vejlby IK

U13 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag ca. 15:00- 18:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans 1 B Logo Ans IF Ans IF
Ans 2 B Logo Ans IF Ans IF
ATI drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ATI

U13 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. 12:00- 15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans 1 B Logo Ans IF Ans IF
Ans 2 B Logo Ans IF Ans IF
Nørremarken 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Sebber IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 Piger  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. 15:00- 18:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans 1 B Logo Ans IF Ans IF
Vivild's Girl Power C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag ca. 09:00- 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag ca. 09:00- 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans 1 Logo Ans IF Ans IF
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lisbjerg FC Logo Lisbjerg FC Lisbjerg FC
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Øbg Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag ca. 12:00- 15:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
grauballe B Logo Grauballe UGF Grauballe UGF
Midtdjurs C Logo IF Midtdjurs IF Midtdjurs

U9 Drenge  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag ca. 09:00- 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
NUGF 1 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
NUGF 2 B Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken

Arrangør: Ans IF
Sted: Ans Idræts og Kultur Center
Adresse: Ans Søpark 30
Postnr: 8643
By: Ans
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 11-03-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter