Deltagere til LSF - JA MENY/XL-BYG MÅLØV cup

SUPER GODT OG BILLIGT STÆVNE TIL DE YNGSTE.BEMÆRK U8 Spilles på HELBANE - Ledøje-Smørum fodbold afholder Meny Måløv /JA XL-Byg indendørsstævne. Det er søndag d. 6/3-2016 for de yngste U6, U7 og U8- Drenge og pige puljer - Vi glæder os til at se jer...

U6 drenge  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Fix B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
CIK 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
FB Sort Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Hvidovre IF geparder C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF løver C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Hvidovre IF tigere C Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
Ishøj Bk 1 Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
Ishøj Bk 2 Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U6 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 U7 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908 (Amager)
Fremad Valby 1 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby 2 Logo Fremad Valby Fremad Valby
Himmelev-Veddelev A B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev C B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev D B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Husum C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Ishøj Bk Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 5 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
ffk B Logo Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub
LSF U7 piger Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF

U8 Drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
JB U8 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
KB U8A Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U8A Panterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Melby-Liseleje IF C Logo Melby-Liseleje IF Melby-Liseleje IF
Sengeløse rødderne B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF U8 Piger Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
LSF U8 piger Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

Arrangør: Ledøje-Smørum Fodbold
Sted: Ledøje-Smørum Idrætscenter Hallen
Adresse: Flodvej 62
Postnr: 2765
By: Smørum
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 24-02-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter