Deltagere til Fomsgaard Gulve Cup 2016

Fomsgaard Gulve og BSF 2006 inviterer endnu en gang til 8 mandsstævne for alle glade U10 drenge i Topdanmark Hallen (overdækket kunstgræs).

A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: afvent program den 3.apri

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B1903 A Logo B1903 B1903
BIF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF A A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB øst A Logo Farum boldklub Farum boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: afvent program den 3 apri

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF B B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Drengene fra valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
HIK B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Nykøbing FC (Bears) B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Skovshoved I.F. 1 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skovshoved I.F. 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skovshoved I.F. 3 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: afvent program den 3.apri

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF C C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB Øst 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB Øst
Lyngby C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nykøbing FC C Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
SB50 U10 C Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
Soif C Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF
Vallensbæk Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Topdanmark hallen
Adresse: Ballerup Idrætsby 36
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Kombineret (inde/ude)

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 15-03-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter