Deltagere til BSF opstartsstævne april 2016

BSF inviterer til opstartsstævne lørdag den 9. april og søndag den 10. april 2016 i Ballerup Idrætspark på det "rigtige" græs for U13 og nedefter både piger og drenge.

U10 drenge rk.1  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF - Andres A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF - Luis A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF A A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
HG Hvid A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF

U10 drenge rk.2  | 2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B B Logo B1903 B1903
BSF B B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Eagles B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK -2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Svogerslev BK B Logo Svogerslev boldklub Svogerslev boldklub

U10 drenge rk.3/4  | 3  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF C 1 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF C 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør Boldklub C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dreamers C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX

U10 piger rk.1/2  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
B93-1 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FB A Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub

U10 piger rk.3/4  | 3  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
B93-2 C Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF 2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør BK 1 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Gundsø piger Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Sengeløse U10 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 drenge rk.1  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
A-2 A Logo FA 2000 FA 2000
BSF - Arda A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF - Claudio A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FHF Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
HVB 1 A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Union A Logo Boldklubben Union Boldklubben Union

U11 drenge rk.2  | 2  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
A2 Pelle1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
A2 Pelle2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
AB 1 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BSF2 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Farum BK B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
HVB 2 B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KVIF NORD B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
Vanløse IF B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Værløse Boldklub B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U11 drenge rk.3/4  | 3  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 3 C Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BS 72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF-P Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Jægersborg U11 Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KFUM Rosiklde Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
KVIF SYD C Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
VB 1 C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
VB2 C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U11 piger rk.1/2  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 piger rk.3/4  | 3  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 drenge rk.1  | 1  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Avrat BK A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Brøndby 3 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF - Sergio Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fremad Valby A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Kastrup A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Svogerslev 1 A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U12 drenge rk.2  | 2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB 2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Fremad Valby B Logo Fremad Valby Fremad Valby
Glostrup FK B Logo Glostrup FK Glostrup FK
HBogI A2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hørsholm HUI B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Lyngby Boldklub B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Svogerslev 2 B Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub
Østerbro 1 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U12 drenge rk.3/4  | 3  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AVARTA BK Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FC Damsø-P Logo FC Damsø FC Damsø
Greve 5 C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HBogI B1 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kastrup C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Solrød FC-P B Logo Solrød FC Solrød FC
ØIF2 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U13 drenge rk.1  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF - Gerard A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
KB 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U13 drenge rk.2  | 2  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Hareskov IF B Logo Hareskov IF Hareskov IF
KB 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Værløse BK A Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U13 drenge rk.3/4  | 3  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
BFC Lundegården C Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Grantoften if B Logo Grantoften If Grantoften If

U13/12 piger rk.1/2  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub

U13/12 piger rk.3/4  | 3  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub

U6/5 drenge+piger  | Mixede

23 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Minions C Logo Boldklubben Ab Tårnby Boldklubben Ab Tårnby
Brøndby 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby piger Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 3 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 4 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Havdrup Logo Havdrup GI Havdrup GI
Hold A B Logo Aakanden GF Aakanden GF
hold B B Logo Aakanden GF Aakanden GF
Hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
JIK C Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB 2010E B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB D1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Slagelse B&I B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Sort Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U7 drenge rk 3/4  | 3  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 (2) B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 4 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FFB C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFB 2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Hakoah C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hakoah
hammers C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
HG3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I 3 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 4 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 5 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 3 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB JUVENTUS B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Rosenhøj 3 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SGIF B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Vallensbæk IF Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vanløse Grønt hold C Logo Vanløse IF Vanløse IF
West Ham C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Østerbro IF 2 Logo Østerbro IF Østerbro IF
Østerbro IF 3 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 drenge rk. 1/2  | 1  | Herrer/Drenge

31 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB - Real Madrid 1 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB - Real Madrid 2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908 (Amager)
B1908 2 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 (1) A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bsf2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF3 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør 10 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum blå A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum grøn C Logo Farum boldklub Farum boldklub
Farum gul B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum rød A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fuglebo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Holbæk B&I 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HUI-Blå A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
kb BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 3 Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
RB1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB3 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rosenhøj Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj 2 Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 3 B Logo Solrød FC Solrød FC
Vestia 1 B Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
Østerbro IF 1 Logo Østerbro IF Østerbro IF

U7 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sengeløs U7 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U8 drenge rk.1  | 1  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Barcelona A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
BSF - Lionel Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Bsf1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSV 1 A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
CIK3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Dragør BK 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GVI blå A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla KYOTO A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Himmelev-Veddelev Boldklub A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Kastrup A A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup drengene. A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Team Nitro Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TN
VSB 1 A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB 2 C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U8 drenge rk.2  | 2  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AIF 1 B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
BSV 2 B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Dragør BK 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Farum 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hekla United B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
J&L BYG Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
KARLSLUNDE B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB Panterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U8B B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Team Navidoc B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Roma B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Roma
Tårnby FF B Logo Tårnby FF Tårnby FF
VIF B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Østerbro IF 1 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 drenge rk.3  | 3  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 3 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bsf2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Bsf3 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
CIK1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Dragør BK 3 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Drengene fra skævinge B Logo IS Skævinge IS Skævinge
FFB 2008 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FFB 2008 - 2 C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
Gundsømagle IF C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Himmelev-Veddelev Boldklub C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
KASTRUP C C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Skjolderne B Logo Boldklubben Skjold Boldklubben Skjold
Valby BK Grøn C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Østerbro IF 2 C Logo Østerbro IF Østerbro IF

U8 drenge rk.4  | 4  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF 2 C Logo Albertslund IF Albertslund IF
CIK2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Dragør BK 4 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Hekla 3 C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla

U8 piger rk. 1/2  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndby A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF U8-1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold

U8 piger rk. 3/4  | 3  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
BSF U8-2 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sengeløse U8 C Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sundby Supergirlz C Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub

U9 drenge rk.1  | 1  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF rød A Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 Torpedo A Logo B1903 B1903
BIFU9-BLÅ A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BIFU9-GUL A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Bk Friheden BLÅ A Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
BSF - Neymar A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF - Neymar (2) A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FIX1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Piraterne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stjernerne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Slagelse B&I A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 drenge rk.2  | 2  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF hvid B Logo Albertslund IF Albertslund IF
B1903 Sort B Logo B1903 B1903
B93tt B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden Rød Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
Bsf1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
FIF B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
FIX 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Husum Grøn B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB B1 Løverne B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 4 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Måløv B Logo Måløv boldklub Måløv boldklub
Slagelse B&I 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U9 drenge rk.3  | 3  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Hvid C Logo B1903 B1903
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
Brøndby Blå 4 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Bsf2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
CIK C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
FIX 3 C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
KB Ninjago C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Spinjitzu C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF 1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv 2 C Logo Måløv boldklub Måløv boldklub
Måløv 3 C Logo Måløv boldklub Måløv boldklub
Taastrup FC 3 C Logo Taastrup FC Taastrup FC
U9 SGIF C Logo Allindelille Idrætsforening Allindelille Idrætsforening

U9 drenge rk.4  | 4  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag d. 09.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Frem Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Bsf3 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Lyngby C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U9 piger rk.1/2  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 piger rk.3/4  | 3  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag d. 10.04.16

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sted: Ballerup Idrætspark
Adresse: Marbækvej 12
Postnr: 2750
By: Ballerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<april 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 27-03-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter