Deltagere til HJORTEN CUP

HJORTEN CUP Igen i år står Hjorten klar til at modtage jer og byde velkommen til en spændende og hyggelig dag sammen med os på vores baner Mandag den 16. Maj 2016 på Hjortens Baner, Klausdalsbrovej 500

U10 årg 2006  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjorten B Logo IF Hjorten IF Hjorten
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U10 årg 2006  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 årg 2005  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 årg 2005  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 årg 2004  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 årg 2004  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 årg 2010  | B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lundtofte 1 C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub

U6 årg 2010  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK Blå Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Allerød FK Hvid Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U7 årg 2009  | A  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ejby IF Fodbold 1 C Logo Ejby IF Ejby IF
Galaticos A A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HI 2 A Logo Herlev IF Herlev IF
HI 3 B Logo Herlev IF Herlev IF
KB hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Neymar A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ledøje-Smørum Fodbold 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Ledøje-Smørum Fodbold 2 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lundegården A Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården

U7 årg 2009  | B  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ejby IF Fodbold 2 C Logo Ejby IF Ejby IF
Fix 1 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 3 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Galaticos 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
KB blå Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Messi B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LB 1 B Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
LB 2 Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Ledøje-Smørum Fodbold 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Ledøje-Smørum Fodbold 4 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U8 årg 2008  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 - Måltyvene A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
GVI Blå A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI Hvid A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla Kyoto A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla

U8 årg 2008  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
farum 2 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hekla United B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HI U8 - BLÅ B Logo Herlev IF Herlev IF
HI U8 - HVID B Logo Herlev IF Herlev IF
J&L BYG B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Køge 1 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge 2 B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
LSF Benzema B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF Buffon B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF-B B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lundegården B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Lundegården 2 B Logo Ballerup FC Lundegården Ballerup FC Lundegården
Team Navidoc B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Roma B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Roma

U9 årg 2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyngby A Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

U9 årg 2007  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B82 B Logo B82 Virum B82 Virum
BFC Lundegården B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bfc Lundegården
Husum Grøn B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub

Arrangør: IF Hjorten
Sted: Hjortens baner
Adresse: Klausdalsbrovej 500
Postnr: 2730
By: Herlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2016>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 20-04-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter