Deltagere til Blockbuster Cup 2016

Blockbuster og AB Tårnby årgang 2008, afholder sammen Blockbuster Cup, søndag d. 8 maj 2016. Stævnet er et U8 udendørsstævne for hold i alle rækkerne A, B, C og D. Pokaler til alle.

U8 - A  | A  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 8. maj 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 - Sort1 A Logo B1903 B1903
Brøndby IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GIF Nike 1 A Logo Gif Nike Gif Nike
GVI Blå A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI Hvid A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla Kyoto A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Kastrup U8 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Rooney B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Sundby Ajax A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ørestad IF Tigrene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF

U8 - B  | B  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 8. maj 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tåtnby 2 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 - Sort2 B Logo B1903 B1903
B1903 hvid1 B Logo B1903 B1903
Dragør 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Fremad amager vestas B Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
GIF Nike 2 B Logo Gif Nike Gif Nike
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF 1 Logo Hvidovre if Hvidovre if
RB1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Ringsted IF BLÅ B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Sundby Barcelona B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Team Navidoc B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vallensbæk B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ørestad IF Løverne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF

U8 - C  | C  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 8. maj 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 3 C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Dragør 3 C Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GIF Nike 3 C Logo Gif Nike Gif Nike
Havdrup C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Holbæk C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvidovre IF 2 Logo Hvidovre if Hvidovre if
Kastrup C C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB BARCELONA B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Panterne C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted IF HVID C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 - D  | D  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 8. maj 2016

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 4 Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 hvid2 C Logo B1903 B1903
Dragør 4 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Gvi - Bayern München Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hvidovre IF 3 Logo Hvidovre if Hvidovre if
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Boldklubben AB Tårnby
Sted: Vestamager Idrætsanlæg
Adresse: Ugandavej 87-107
Postnr: 2770
By: Kastrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2016>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 17-04-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter