Deltagere til Lyseng Pige Stævne

Lyseng´s pige bredde stævne for U7-U12, som afslutning på vinterens indesæson

U 11 Piger  | AB  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lyseng Piger U11 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Ubberud IF A Logo Ubberud IF Ubberud IF
vb 2 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
vb1 A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Vejlby IK Logo Vejlby IK Vejlby IK

U 12 Piger A række  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag kl. 17.00

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng

U 7 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng

U 8 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Skanderborg 2 Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng

U 9 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF B Logo Lystrup IF Lystrup IF
TMG 1 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 3 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VB X B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB Z B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U10 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 2006 piger C Logo Lystrup IF Lystrup IF
PFU05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
Tjørring IF 1 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
Tjørring IF 2 B Logo Tjørring IF Tjørring IF
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF
VB B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U12 Piger B række  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag sidst eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
IF Lyseng 3 B Logo If Lyseng If Lyseng
Lyseng B2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
TMG 1 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG 2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening

Arrangør: IF Lyseng
Sted: Lyseng Hallen
Adresse: Lysengvej 1
Postnr: 8270
By: Højbjerg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2016>
mationtofr
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 02-03-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter