Deltagere til SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016

Havdrup Fodbolds traditionsrige Sommer Cup, afholdes i år søndag d. 14. august 2016. Der er PRÆMIER TIL ALLE deltagere (statuette). Breddestævne for niveau B & C hold. Fra årgang 2011 til 2004, med drenge og piger i de fleste årgange.

2004 U13 Dr. 8-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Faxe ladeplads B Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
havdrup blå C Logo Havdrup GI Havdrup GI
havdrup gul C Logo Havdrup GI Havdrup GI
RB 1906 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød B Logo solrød fc solrød fc
TBK 2 C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
VI 39 Hold 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ølstykke FC Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

2005 U12 Dr. 8-mands  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby CK C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby Sport B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bagsværd Boldklub C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub B Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
FA 05B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fremad Amager
FK 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
Gadstrup 2 C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Gadstrup 3 B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Greve Fodbold B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup Løverne C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Herfølge BK B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Roskilde KFUM Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde

2006 U11 Dr. 8-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gadstrup 1 C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Havdrup Blå C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup GUL B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HVB City C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB United C Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Roskilde KFUM Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 C Logo Solrød FC Solrød FC

2007 U10 Dr. 5-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gadstrup Blå B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Gadstrup Hvid C Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
HGI Blå C Logo Havdrup GI Havdrup GI
HGI Gul B Logo Havdrup GI Havdrup GI
KB Ninjago C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Spinjitzu C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Ringsted IF B B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted IF C C Logo Ringsted IF Ringsted IF

2007 U10 Pi. 5-mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY FODBOLD C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Havdrup C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF

2008 U9 Dr. 5-mands  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Greve Fodbold Hold Blå - 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Fodbold Hold Blå - 2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup BLÅ B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup GUL B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Solrød FC B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 C Logo Solrød FC Solrød FC
Vibys drenge B Logo Viby IF Viby IF

2008 U9 Pi. 3-mands  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 STRØBY FODBOLD 1 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
AIK 65 STRØBY FODBOLD 2 C Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Bagsværd BK U9 piger. Hvidt hold C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Bagsværd BK U9 piger. Rødt hold C Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Havdrup 1 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF

2009 U8 Dr. 5-mands  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B73 Slagelse Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
FC Lejre C Logo FC Lejre FC Lejre
FHF Grøn B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
FHF Hvid B Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
RB1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB2 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Tune 1 B Logo Tune IF Tune IF
Tune 2 C Logo Tune IF Tune IF

2010 U7 mix 3-mands  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FLI Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Havdrup 1 Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 3 Logo Havdrup GI Havdrup GI
RB U7, hold 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB U7, hold 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Solrød FC 1 B Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC

2011 U6 mix 3-mands  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fk05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FLI Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
GIF B Logo Gadstrup IF Gadstrup IF
Havdrup C Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG Fodbold B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
RB 1906 - 1 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB 1906 - 2 Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Vallensbæk IF 39 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 39 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
VIF 2 C Logo Vindinge IF Vindinge IF
Vindinge C Logo Vindinge IF Vindinge IF

RÆKKE AFLYST  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: pga manglende tilmelding

Holdnavn Niv Logo Klub
Havdrups Seje Tøser B Logo Havdrup GI Havdrup GI

Arrangør: Havdrup GI
Sted: Havdrup GI Fodbold / Banerne i Havdrup
Adresse: Skolevej 62
Postnr: 4622
By: Havdrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 13-08-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter