Deltagere til Id Hair Sommer Cup VRI 2016

VRI har sammen med hovedsponsor Id Hair fornøjelsen at indbyde jer til fodboldstævne for årgangene U5- U16 drenge og piger den 11. juni 2016.

U10K  | BC  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet asa
Bredballe tøserne C Logo Bredballe IF Bredballe IF
Ebeltoft IF B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
HOG Hinnerup B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 2 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 2006 piger C Logo Lystrup IF Lystrup IF
VRI 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U10 hold 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U10 hold 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft1 A Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
GIF A Logo Grenaa IF Grenaa IF
Viby A Logo Viby IF Viby IF
VIK/Skovbakken 1 A Logo Vejlby IK Vejlby IK
VRI U10 hold A A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MB  | B  | Herrer/Drenge

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Barcelona B Logo Stautrup if Stautrup if
Bayern München B Logo Stautrup if Stautrup if
Ebeltoft2 B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Fuglebakken A C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Fuglebakken B C Logo KFUMs Fodboldklub Århus KFUMs Fodboldklub Århus
Galten FS B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
GIF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
vejle fc B Logo vejle fc vejle fc
Viby B Logo Viby IF Viby IF
Viby 1 C Logo Viby IF Viby IF
VIK/Skovbakken. 2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
VRI1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
AarhusFremad I B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad
AarhusFremad II B Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U11K  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF 1 A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornslet if A Logo Hornslet if Hornslet if
SIF Assentoft A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
TRIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U11MB  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Galten FS B Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
HEI B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Stautrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Stautrup
TRIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
U11 hold 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VIK/Skovbakken B Logo Vejlby IK Vejlby IK
VRI U11 hold 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12K  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC GOG C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC GOG
Grenaa if B Logo Grenaa if Grenaa if
HEI Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng

U12MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De grønne stjerner B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Ebeltoft B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Hørning IF B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lyseng 3 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lyseng 4 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skødstrup B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U13K  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13MB  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hornslet if B Logo Hornslet if Hornslet if
TRIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF U13 D
VRI1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI
VRI2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VRI

U14K  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14M  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U15K  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
8240erne B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
AIA Tranbjerg B C Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
AIA-Tranbjerg B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Søftens bedste piger B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
ØHI U14 Piger B Logo Øster Hornum Idrætsforening Øster Hornum Idrætsforening

U15M  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U16K  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U16M  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U5  | -  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Skødstrup 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 3 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 4 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI U5 3 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U5 hold 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U5 hold 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U6  | -  | Mixede

34 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF Logo Århus GF Århus GF
Brabrand if 1 U6 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand if 2 U6 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
DB Fodbold Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold 2 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
FC Vejlby B Logo Vejlby IK Vejlby IK
Hadsten SK 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten SK 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hørning IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
Hørning IF 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hørning IF
IF Lyseng 4 Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng 5 Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng 6 Logo IF Lyseng IF Lyseng
LIF U6 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lyseng 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Lyseng 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Lyseng 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lyseng
Skødstrup 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skødstrup 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Skødstrup 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TMG C Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
VFB Barcalona B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VFB Liverpool Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Viborg FF A Logo Viborg FF Viborg FF
VIK 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U6 hold 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U6 hold 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
Aarhus Fremad Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad
Aarhus Fremad 2 Logo Aarhus IC Fremad Aarhus IC Fremad

U7  | -  | Mixede

36 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF 1 B Logo Århus GF Århus GF
AGF 2 B Logo Århus GF Århus GF
AGF 3 B Logo Århus GF Århus GF
Brabrand if 1 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Brabrand if 2 Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Ebeltoft IF 1 Logo Ebeltoft If Ebeltoft If
Egebjerg I.F. B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg I.F.
Galten FS B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
Galten FS 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Galten FS
HEI 1 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Houlbjerg-Laurbjerg IF U 7 C Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Hsk 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hsk 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 4 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Randers Freja 1 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
TRIF1 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF2 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF3 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TST 1 Logo tst/Sabro tst/Sabro
Vorup FB 1 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
VRI Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 4 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 6 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8K  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8MA  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Grenaa if A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grenaa
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Virup 1 A Logo Virup IF Virup IF
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8MB  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ebeltoft IF B Logo Ebeltoft IF Ebeltoft IF
Fodbold Venner B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Lyseng Fodbold
IF Lyseng B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Lyseng Fodbold
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sabro IF B Logo tst/Sabro tst/Sabro
Tst B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Virup 2 B Logo Virup IF Virup IF
VRI U8 hold 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U8 hold 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9K  | BC  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9MA  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA U9 A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
Grenaa IF A Logo Grenaa if Grenaa if
Hatting-Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hei 1,2 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK 1 A Logo Hobro IK Hobro IK
Hornslet IF 1 A Logo Hornslet IF Hornslet IF
TRIF A A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI 1 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9MB  | B  | Herrer/Drenge

27 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA U9 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA
Brabrand if 2 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Dalum B B Logo Dalum IF Dalum IF
Fredagsslik B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Grenaa IF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Hatting-Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK 2 B Logo Hobro IK Hobro IK
Hornslet IF 2 B Logo Hornslet IF Hornslet IF
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HSK 3 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup IF u9 hold 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF u9 hold 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup IF u9 hold 3 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lørdagsslik B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Skovbakken 1 B Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
Skovbakken 2 C Logo Ik Skovbakken Ik Skovbakken
Skovbakken 3 C Logo IK Skovbakken IK Skovbakken
TRIF B B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
VRI 1 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Arrangør: Vejlby-Risskov Idrætsklub
Sted: VRI Bellevue Risskov
Adresse: Vestre Strandalle 170
Postnr: 8240
By: Risskov
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2016>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 05-06-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter