Deltagere til SHI Cup 2016 (U5 - U10)

Skibsby-Højene IF inviterer til SHI Cup 2016 for U5 - U10 drenge og piger søndag den 9. oktober 2016

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BAMSIF A Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
Hirtshals Boldklub A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
LIUF U10 A A Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Shi A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Skagen A Logo Skagen IK Skagen IK
ThistedFC A Logo Thisted FC Thisted FC

U10  | B  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BAMSIF 1 B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
BAMSIF 2 B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
Bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Biersted IF 1 C Logo Biersted IF Biersted IF
Biersted IF 2 C Logo Biersted IF Biersted IF
Hadsund Boldklub B Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HI 1 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI2 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hirtshals Boldklub, 2 C Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Kongerslev IF 1 B Logo Kongerslev IF Kongerslev IF
LIUF U10 B B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
LIUF U10 B1 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
Shi 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Shi 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Shi 3 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SIF 1 C Logo Sindal IF Sindal IF
SIF 2 C Logo Sindal IF Sindal IF
Skagen C Logo Skagen IK Skagen IK
St. Restrup IF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
ThistedFC1 B Logo Thisted FC Thisted FC
ThistedFC2 B Logo Thisted FC Thisted FC
Tårs/ugilt B Logo Tårs/Ugilt IF Tårs/Ugilt IF

U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortuna Hjørring 1 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hørring 2 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
SHI 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Aalborg KFUM 1 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U5/U6  | Mixede

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BMI B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
Brønderslev piger 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger 3 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Freja Piger B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
LIUF 1 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
LIUF 2 C Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 1 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
AaB 1 A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB 2 C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB 3 C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U7  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo Freja 1 B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Bangsbo Freja 2 B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Bangsbo Freja 3 B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Bangsbo Freja 4 B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BMI B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
HI 1 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI 2 B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hirtshals Boldklub Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Hirtshals Boldklub, 2 Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
LIUF - U7 B B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
LIUF U7 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 1 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Sindal 1 B Logo Sindal IF Sindal IF
Sindal 2 Logo Sindal IF Sindal IF
VBI Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF

U7  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bangsbo freja 1 C Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Bangsbo Freja 2 C Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
Fortuna Hjørring 1 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 2 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Freja Piger B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
SHI C Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U8  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp 1 B Logo Bagterp IF Bagterp IF
Bagterp 2 B Logo Bagterp IF Bagterp IF
Bangsbo Freja A Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BMI 1 B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
BMI 2 B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
HI B Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hirtshals Boldklub 1 B Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
Hirtshals Boldklub, 2 C Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
LIUF U8 B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
NFB B Logo Nørresundby Boldklub Nørresundby Boldklub
Randers Freja 1 A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 C Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
SHI 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 3 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Sindal grønne drenge B Logo Sindal IF Sindal IF
Vadum 1 B Logo Vadum IF Vadum IF

U9  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagterp B Logo Bagterp if Bagterp if
Bangsbo Freja B Logo Bangsbo Freja Bangsbo Freja
BMI B Logo Bjergby/Mygdal IF Bjergby/Mygdal IF
DFI B Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
HI 2 C Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI 3 C Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hirtshals Boldklub, 2 B Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
KRIF3 B Logo Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening Kvissel-Ravnshøj Idrætsforening
LIUF U9 - B B Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
SHI 3 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Sindal C Logo Sindal IF Sindal IF
Tårs/Ugilt B Logo Tårs/Ugilt IF Tårs/Ugilt IF
VBI 1 B Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF
Aalborg Freja 2 B Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U9  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev IF 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev IF 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Fortuna 1 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna 2 A Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
LKB Gistrup Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
RKG 1 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG 2 C Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Shi 1 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Shi 2 B Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF

U9  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Gandrup A Logo Gandrup Sportsklub Gandrup Sportsklub
HI 1 A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Hirtshals Boldklub A Logo Hirtshals Boldklub Hirtshals Boldklub
LIUF U9 - A A Logo Lundergård  idræts- og ungdomsforening Lundergård idræts- og ungdomsforening
SHI 1 A Logo Skibsby-Højene IF Skibsby-Højene IF
Team Brian - Aalborg Freja IF A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
VBI A Logo Vraa/Børglum IF Vraa/Børglum IF

Arrangør: Skibsby-Højene IF
Sted: SHI's anlæg
Adresse: Vellingshøjvej 380
Postnr: 9800
By: Hjørring
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<oktober 2016>
mationtofr
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 18-09-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter