Deltagere til Nødebo Cup

Nødebo Cup 2016 Nødebo IF inviterer i weekenden den 18.-19. juni til et festlig børnestævne. Vi satser på mange jævnbyrdige kampe til alle til glæde for spillere og forældre. Alle hold går videre fra puljen, her parres de efter puljeplacering til nogle jæ

U10 - A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 - B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 - C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF 1 C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
FIF2 C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Karlslunde IF C Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Nødebo 2 C Logo Nødebo IF Nødebo IF

U5  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF

U6  | Mixede

11 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Farum Boldklub 1 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 2 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Hørsholm HUI 1 Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hørsholm HUI 2 Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hørsholm HUI 3 Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
LUI 1 C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
LUI 2 C Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Rød 10 C Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub

U7 - A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 - B  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK_B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
AFK_B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
Greve Hvid 1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hareskov2009_1 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov2009_2 B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HGI B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KBK Hillerød 1 B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
RBK 1 B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
RBK 2 B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U7 - C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Holte 1 C Logo FC Holte FC Holte
FC Holte 2 C Logo FC Holte FC Holte
HGI C Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KBK Hillerød 2 C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
KBK Hillerød 3 C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF

U8 - A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje drenge fra Ålholm B Logo Ålholm IF Ålholm IF
FIF 1 B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
FIF 2 B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
karlslunde B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KBK Hillerød B Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Nødebo B Logo Nødebo IF Nødebo IF
RBK 1 B Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Team Navidoc B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ålholms sejeste drenge B Logo Ålholm IF Ålholm IF

U8 - C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
CIK2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Esrum IF C Logo Esrum IF Esrum IF
FFB2008 - Blå C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
KBK Hillerød C Logo KBK Hillerød KBK Hillerød
Lundtofte Boldklub C Logo Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
RBK 2 C Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub

U9 - A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - B  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF B Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Vanløse Hvid B Logo Vanløse IF Vanløse IF

U9 - C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
FIF C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
Hareskov IF (C) C Logo Hareskov if Hareskov if
Hornbæk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hornbæk 07
KARLSLUNDE C Logo KARLSLUNDE if KARLSLUNDE if
Nødebo C Logo Nødebo IF Nødebo IF
Snekkersten IF C Logo Snekkersten Idræts Forening Snekkersten Idræts Forening
Super 7'erne C Logo Helsinge Fodbold Helsinge Fodbold

Arrangør: Nødebo IF
Sted: Nødebo Stadion
Adresse: Sportsvej 43A
Postnr: 3480
By: Fredensborg, Nødebo
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2016>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 10-06-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter