Deltagere til BK Friheden Kræmmercup 2016

BK Friheden inviterer i år 2016 til BK Friheden Kræmmercup, der spilles i dagene lørdag d. 6. august og søndag d. 7. august. Kampene bliver spillet på Frihedens baner, og samtidig bliver der afholdt den traditionsrige kræmmermarked ved siden af.

U10 Drenge (2007)  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Friheden BLÅ A Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HUI A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
KB A1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB A1 Sort A Logo Kjøbenhavns boldklub Kjøbenhavns boldklub
Køge BK 1 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
Køge BK 3 A Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
SIF 1 A Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Solrød Fc A Logo Solrød Fc Solrød Fc

U10 Drenge (2007)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden Balter 1 B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden Balter 2 C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden RØD B Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
Køge BK 2 C Logo Køge Boldklub Køge Boldklub

U5 Drenge (2012)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge (2011)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge (2010)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Friheden 1 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
BK Friheden 2 Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
kastrup boldklub 1 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup Boldklub 2 Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8 Drenge (2009)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby vest C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
BK Friheden C Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
FC Intersport C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Glostrup FK 2 Logo Glostrup FK Glostrup FK
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hg3 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
rosenhøj2 C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Tiger B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8 Drenge (2009)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Glostrup FK 1 Logo Glostrup FK Glostrup FK
Greve-Hvid 2 A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Restaurant Hercegovina Frederiksberg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
rosenhøj1 A Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Suså If A Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Vallensbæk IF 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 Drenge (2008)  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908
B73 1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B73 2 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B93 - Måltyvene B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Friheden B Logo Boldklubben Friheden Boldklubben Friheden
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub

U9 Drenge (2008)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Boldklubben Friheden
Sted: Boldklubben Friheden's baner
Adresse: Hvidovre enghavevej 6
Postnr: 2650
By: Hvidovre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 30-07-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter