Deltagere til Sydmors If s julestævne 2016 - målstørrelse 2x5 (e

Vi spiller i 2 haller på Mors - alle rækker spilles på store mål 2 x 5 meter - excl. u 7 og u8

herre a ( u17-19d)  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsda 29.12. fra ca 1500

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Water Shipping A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Prügelknabe IK
Goal Station Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Henning P Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Kiiler A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tfc
Les Nes A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Højslev Station IF
Revl og krat A Logo Nordvestmors Boldklub Nordvestmors Boldklub
Roslev IK A Logo Roslev IK Roslev IK
sydvestmors B Logo Sydvestmors Sydvestmors
Team Interfjord A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Svane A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

Herre c max 1 fra s4  | Herrer/Drenge

22 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12. fra ca 15

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BCV C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BCV 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brians Tryllehold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Børnecenter Rovvig 1 C Logo Nordvestmors Boldklub Nordvestmors Boldklub
Børnecenter Rovvig 2 C Logo Nordvestmors Boldklub Nordvestmors Boldklub
C-kæden C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
de gule slagter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Nordmors
FC Mao C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Here for the beer C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Knudsens Drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Nordmors
Kurts montage C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Ljørslev Ørding Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ljørslev ørding
Morsø FC 3 veteraner Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
Nissebanden på Mors C Logo Sydmors If Sydmors If
Ridder Lykke & Co B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sydmors i gult C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sydvestmors 1 C Logo sydvestmors sydvestmors
Sydvestmors 2 C Logo sydvestmors sydvestmors
Team Interfjord B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Kontra C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Morsø
Young Gunz C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Røde Stjerne FC Skive

u 10 drenge f 2007  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
morsø fc 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Morsø Fc 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Morsø Fc 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Morsø FC 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sydmors IF C Logo Sydmors IF Sydmors IF

u 11 drenge f 2006  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
HBV sydthy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Louis Nielsen Holstebro B Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Morsø FC 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet >Morsø FC
Morsø FC 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet >Morsø FC
Struer B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
sydvestmors1 C Logo sydvestmors sydvestmors
sydvestmors2 C Logo sydvestmors sydvestmors
Team taber Logo sallingsund fc sallingsund fc

u 11 piger født 2006  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.12.

Holdnavn Niv Logo Klub

u 12 drenge f 2005  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12

Holdnavn Niv Logo Klub

u 13 drenge f 2004  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
Herning Fremad 2 A Logo Herning Fremad Herning Fremad
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Michael og Bents u12ere C Logo Sydvestmors Sydvestmors
Morsø fc C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet morsø fc
Nordvestmors 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nordvestmors
Nordvestmors 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet nordvestmors
olehansen.dk A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Sallingsund FC 1 B Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
Sallingsund FC 2 B Logo Sallingsund FC Sallingsund FC
Sydvestmors C Logo sydvestmors sydvestmors
Thisted drengene B Logo Thisted FC Thisted FC

U 13 piger født 2004  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.12.

Holdnavn Niv Logo Klub

u 14 drenge f 2003  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
Dortmund C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet morsø fc
Milan C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet morsø fc
Sydvm/Nordvestmors B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet sydvm/Nordvestmors

u 15 drenge f 2002  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Torsdag 29.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
KHIF 1 A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
KHIF 2 A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Thy/mors indoor Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundby Mors

u 15 piger 2002  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
Sydvestmors C Logo Sydvestmors Sydvestmors

u 17 drenge f 2000  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12

Holdnavn Niv Logo Klub
Alkoholdet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundby Mors
Sydvestmors B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Vædderbo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aalborg Katedralskole 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

u 6 drenge f 2011  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12. formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Sydvestmos B Logo Sydvestmors Sydvestmors

u 7 drenge født 2010  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12. formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
MorsØ FC 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
MorsØ FC 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
MorsØ FC 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
Sydvestmors B Logo Sydvestmors Sydvestmors

u 8 drenge 2009  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12. formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bremdal IK B Logo Bremdal Idrætsklub Bremdal Idrætsklub
MorsØ FC 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsøØ FC
MorsØ FC 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsøØ FC
aa C Logo Sydmors IF Sydmors IF

u 9 drenge f 2008  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12.

Holdnavn Niv Logo Klub
Morsø FC 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet MorsØ FC
Morsø Fc 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sydmors IF B Logo Sydmors If Sydmors If
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC

Veteraner o40 på dag  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Onsdag 28.12 formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Sydmors IF
Sted: SKF
Adresse: Næssundvej 325
Postnr: 7960
By: Karby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<december 2016>
mationtofr
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

Frist: 05-12-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
U7 pige og drenge stævne
26. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter