Deltagere til Jyske 3-bold Storstævne, Grenaa

Jyske 3-bold Storstævne er et hæsblæsende stævne, hvor vi afvikler 13 kampe ad gangen – på samme tid. En hyggelig dag, hvor hele familien er velkommen – både i Jubleparken (fodboldbanerne) og i 3-bold-byen

U10 Piger årg. 2006  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ASA

U11 Piger årg. 2005  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U5 Drenge årg. 2011  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Åstrup Hammelev Fodbold C Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold

U5 Piger årg. 2011  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge årg. 2010  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Trif 1 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Trif 2 Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Trif3 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Åstrup Hammelev Fodbold B Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold

U6 Piger årg. 2010  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge årg. 2009  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Piger årg. 2009  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge årg. 2008  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Åstrup Hammelev Fodbold C Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold

U8 Piger årg. 2008  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge årg. 2007  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
TRIF A A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF B A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF C B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF D B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF E B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Åstrup Hammelev Fodbold B Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold
Åstrup Hammelev Fodbold 2 C Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold

U9 Piger årg. 2007  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Grenaa IF
Adresse: HSM Arena Grenå, Stadion Allé 25
Postnr: 8500
By: Grenaa
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2016>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 15-05-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter