Deltagere til Jyske 3-bold Storstævne, Brønderslev IF

Jyske 3-bold Storstævne er et hæsblæsende stævne, hvor vi afvikler 13 kampe ad gangen – på samme tid. En hyggelig dag, hvor hele familien er velkommen – både i Jubleparken (fodboldbanerne) og i 3-bold-byen

10 Piger årg. 2007  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 Drenge årg. 2007  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Drenge årg. 2011  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
SSB C Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
AaB U6 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AaB af 1885

U6 Piger årg. 2011  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7 Drenge årg. 2010  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
De røde Lyn B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Freja 1 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Freja 2 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Freja 3 Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja
Kickstarterne B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
SGIF 1 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 3 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

U7 Piger årg. 2010  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønderslev piger 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Brønderslev piger 3 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Nørresundby Forenede Boldklubber Logo Nørresundby Forenede Boldklubber Nørresundby Forenede Boldklubber

U8 Drenge årg. 2009  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FUIK B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
SSB 2 Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
SSB1 Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub
Superheltene Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF
Vejgaard Boldklub 1 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldklub 2 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldklub 3 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aalborg Freja 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Freja
Aalborg Freja 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Freja
Aalborg Freja 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Freja
Aalestrup IF B Logo Aalestrup IF Aalestrup IF

U8 Piger årg. 2009  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Fortun Hjørring 2 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 1 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 3 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring 4 Logo Fortuna Hjørring Fortuna Hjørring
Smil og løb pigerne C Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U9 Drenge årg. 2008  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Ajax Trekanten B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Sprinterne B Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U9 Piger årg. 2008  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Brønderslev IF
Adresse: JKE Park, Gl. Agdrupvej 17
Postnr: 9700
By: Brønderslev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 14-08-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Ølholm Cup 2019
30. dec
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter