Deltagere til H.C. Andersen Mini Cup

H.C. Andersen Mini Cup 2016 • Afvikles d. 14 august 2016. • Aktiviteter, boder og rig mulighed for leg og sjov på stævneområdet. •

U10  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø C Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BBB C Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Næsby Boldklub C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Oks 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 3 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
TPI 3 C Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U10  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Korup Gutterne B Logo Korup IF Korup IF
Næsby Boldklub B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U10  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BM A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
BM A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Næsby Boldklub A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
Oks 1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Rolfsted/Højby A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
TPI 1 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U5/U6  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Næsby 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
TPI U6 A Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U7  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBB Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum IF 1 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 1 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 2 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 3 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 4 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 5 Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum IF 6 Logo Dalum IF Dalum IF
De hvide og blå1 Logo Tved Boldklub Tved Boldklub
De Hvide og Blå2 Logo Tved Boldklub Tved Boldklub
Næsby 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Næsby 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Sanderum 3 C Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
TPI 1 & 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF
TPI 2 B Logo Tarup Paarup IF Tarup Paarup IF

U8  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 5 C Logo Dalum IF Dalum IF
Næsby 3 C Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

U9  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum 3 B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 4 B Logo Dalum IF Dalum IF
Marienlyst 1 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Næsby 2 B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS2 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Otterup B B Logo Otterup B&IK Otterup B&IK

U9  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø A Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
Dalum ! A Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum 2 A Logo Dalum IF Dalum IF
Marienlyst 1 A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 A Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 B Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 4 C Logo Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
OKS1 A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Ørestad IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF

Arrangør: Næsby Boldklub
Sted: Næsby Boldklubs anlæg
Adresse: Stærehusvej 31
Postnr: 5270
By: Odense N
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsturnering

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 22-07-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter