Deltagere til Silkeborgmesterskabet 2016

Silkeborgmesterskabet arrangeres af Horn/Fårvang IF for 11. gang. Oprindeligt var stævnet alene et anliggende for klubber i Silkeborg Kommune. Kom og deltag i et stort, men hyggeligt og veltilrettelagt stævne.

U10 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
HA85 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Kjellerup IF A Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Resenbro UIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Resenbro UIF
Sejs/Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg KFUM 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM 2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Them GF A Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U10 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Centrum IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Centrum IF
Daugård if B Logo Daugård Idrætsforening Daugård Idrætsforening
Herning drengene B Logo Herning Fremad Herning Fremad
Jakobsens drenge B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
KLG 2 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG 3 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG1 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Silkeborg KFUM 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Silkeborg KFUM 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U10 Piger  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Gjessø UF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gjessø UF
Gødvad GIF Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA 85 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA 85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Lund if A Logo Lund If Lund If
Lystrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Resenbro u.i.f. Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet R.U.I.F.
Ry Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
Sejs/Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring-toustrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-toustrup

U11 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hjørring If A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Vejlby IK A Logo Vejlby IK Vejlby IK
VOKA's Drenge 1 A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
ØBG Silkeborg 1 Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U11 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
de grå banditter B Logo Ans IF Ans IF
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gl. Rye C Logo Gl. Rye IF Gl. Rye IF
Ha85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Langaa IK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Laasby B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Laasby B
Mariehøj IF U11 B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Silkeborg IF B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Super Drengene Logo Silkeborg-Voel KFUM Silkeborg-Voel KFUM
Them GF B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
VOKA's Drenge 2 C Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Young guns - Gødvad U10 A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
ØBG Silkeborg 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U11 Piger  | Kvinder/Piger

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
FC Skanderborg A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Galten fS A Logo Galten Forenede Sportsklubber Galten Forenede Sportsklubber
gjern if C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
MARIEHØJ IF A Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Ry Fodbold A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ry Fodbold
SSIF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Viborg C Logo Viborg FF Viborg FF
ØBG Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast FS uliga A Logo Ikast FS Ikast FS
Silkeborg IF A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Voel/Sorring B Logo Sorring Toustrup IF Sorring Toustrup IF
ØBG Silkeborg 1 A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Holstebro B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Houlbjerg/Laurbjerg IF B Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
SDIF B Logo Sjørslev-Demstrup Idrætsforening Sjørslev-Demstrup Idrætsforening
sejs svejbæk B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Them GF B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Virklund B B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Voel/Sorring C Logo Sorring Toustrup IF Sorring Toustrup IF
ØBG Silkeborg 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Fårvang IF Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Stavtrup IF B Logo Stautrup IF Stautrup IF
ØBG Balle C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U13 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Silkeborg A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
IF Alliancen A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Laasby B A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Laasby B
Sejs/Svejbæk IF A Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF

U13 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF B Logo Ans IF Ans IF
FC Silkeborg 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gjern IF C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Sejs/Svejbæk IF B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Silkeborg IF B Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg Kfum B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ølsted UGF B Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

U13 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AC Silkeborg A Logo AC Silkeborg AC Silkeborg
Ans IF A Logo Ans IF Ans IF
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Stavtrup IF B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Vellev IF C Logo Vellev IF Vellev IF

U5 Piger/Drenge lørd  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF 1 Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF 2 Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Gødvad GIF 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 3 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF

U5 Piger/Drenge sønd  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Piger/Drenge lørd  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF 1 Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
KFUM's u6 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
Nr. Snede GF 1 B Logo Nørre Snede Gymnastikforening Nørre Snede Gymnastikforening
Nr. Snede GF 2 B Logo Nørre Snede Gymnastikforening Nørre Snede Gymnastikforening
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF

U6 Piger/Drenge sønd  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad GIF 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 3 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
MIF 1 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
MIF 2 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
MIF 3 Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Resenbro UIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Resenbro UIF
Team Them 1 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Team Them 2 B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U7 Drenge lørdag  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans if 1 Logo Ans if Ans if
Ans if 2 Logo Ans if Ans if
Ans if 3 Logo Ans if Ans if
Ans if 4 Logo Ans IF Ans IF
Engesvang B 3 B Logo Engesvang Boldklub Engesvang Boldklub
Engesvang B1 B Logo Engesvang Boldklub Engesvang Boldklub
Engesvang B2 Logo Engesvang Boldklub Engesvang Boldklub
Fårvang IF 1 Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Fårvang IF 2 Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
GFG Voel 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GFG Voel 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Gødvad 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gødvad IF
Gødvad 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gødvad IF
Gødvad 3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gødvad IF
Kjellerup IF 1 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Kjellerup IF 2 B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
Lemming IF U7 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
Rødkærsbro IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
Sejs/Svejbæk IF 3 C Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring-Toustrup IF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup IF
SSIF 1 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SSIF 2 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
U7 - 1 C Logo AC Silkeborg AC Silkeborg
U7 - 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Silkeborg KFUM
U7 -3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Virklund B 2 B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub
Virklund boædklub B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ØBG Buskelund 2 A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund1 A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 Drenge søndag  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand IF B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
HA85 1 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 3 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 4 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
IFS 1 Logo Ikast FS Ikast FS
IFS 2 Logo Ikast FS Ikast FS
IFS 3 Logo Ikast FS Ikast FS
IFS 4 Logo Ikast FS Ikast FS
IFS 5 Logo Ikast FS Ikast FS
Laasby B 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Laasby B
Laasby B 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Laasby B
Mariehøj IF B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mariehøj IF 2 B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Them GF B Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896

U7 Piger lørdag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad GIF A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA85 1 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Virklund piger C Logo Virklund boldklub Virklund boldklub

U7 Piger søndag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 Drenge lørdag  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Ans IF C Logo Ans IF Ans IF
Fårvang IF 1 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Lemming IF U8 drengene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
Resenbro UIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Resenbro UIF
Rødkærsbro IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødkærsbro IF
SSIF 09 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Them 1 Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 2 Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Them 3 Logo Them Gymnastikforening af 1896 Them Gymnastikforening af 1896
Virklunds Gulddrenge B Logo Virklund boldklub Virklund boldklub

U8 Drenge søndag  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Gjern IF B Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Mariehøj IF 1 A Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Sorring B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup Idrætsforenin
Thorning IF 1 B Logo Thorning IF Thorning IF
Thorning IF 2 B Logo Thorning IF Thorning IF

U8 Piger lørdag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
Grenaa IF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Gødvad GIF 1 A Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Lemming IF U8 pigerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
ØBG, Balle B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U8 Piger søndag  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag den 15. maj

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 Drenge A  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
HA 85 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hammel GF A Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Ikast FS 1 A Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS 2 A Logo Ikast FS Ikast FS
Silkeborg IF 1 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF
Silkeborg IF 2 A Logo Silkeborg IF Silkeborg IF

U9 Drenge B  | B  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF B Logo Århus GF Århus GF
Ans IF (1) B Logo Ans IF Ans IF
Ans IF (2) B Logo Ans IF Ans IF
Bryrup IF 1 B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Bryrup IF 2 C Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
Fårvang IF 1 B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
GFG Voel B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GFG Voel
Gødvad GIF B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
HA 85 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hammel GF B Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Herning Fremad U9 C Logo Herning Fremad Herning Fremad
HPTI B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Ikast FS B Logo Ikast FS Ikast FS
Lund IF U9 B Logo Lund IF Lund IF
Løgstrup GIF B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Løgstrup GIF 2 B Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Sejs Svejbæk IF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sejs Svejbæk IF 2 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Sorring-Toustrup IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup IF
TIMSKI C Logo TIMSKI TIMSKI
Videbæk IF B Logo Videbæk Idrætsforening Videbæk Idrætsforening
Virklund Boldklub B Logo Virklund Boldklub Virklund Boldklub

U9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag den 14. maj

Holdnavn Niv Logo Klub
gjern if C Logo Gjern Idræts Forening Gjern Idræts Forening
Gødvad GIF Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
IF Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
IF Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Romalt IF B Logo Romalt IF Romalt IF
Seje tøser C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring Toustrup Idrætsforeningen
Sejs-svejbæk if Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
TIMSKI C Logo TIMSKI TIMSKI

Arrangør: Horn-Fårvang Idrætsforening
Sted: Fårvang Stadion
Adresse: Thorsøvej 17
Postnr: 8882
By: Fårvang
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2016>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 13-05-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter