Deltagere til Møgeltønder Cup 2016

Velkommen til den 30. Møgeltønder Cup. Alle klubbens hold til ét stævne!

Damer 1998 el. før  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Pink Panthers Logo Tønder SF Tønder SF
Øster Højst UIF B Logo Ravsted Ungdoms- og Idrætsforening Ravsted Ungdoms- og Idrætsforening

Herrer 1998 el. før  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
De blå fuger B Logo Tønder SF Tønder SF
F.C. Full Pull B Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
Herreklubben B Logo Tønder SF Tønder SF
Møgeltønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
Øster Højst UIF B Logo Ravsted Ungdoms- og Idrætsforening Ravsted Ungdoms- og Idrætsforening

Old Boys 1984 el.før  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Bayern B Logo Tønder SF Tønder SF
Kerteminde Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Kjær,s knejte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
TSV Suederluegum Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TSV Suederluegum

Old Girls 1989el før  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 årg. 2007  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 årg. 2007  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Møgeltønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Muif
Tarp 1 C Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Tarp 2 B Logo Tarp Boldklub Tarp Boldklub
Øster Højst UIF B Logo Ravsted Ungdoms- og Idrætsforening Ravsted Ungdoms- og Idrætsforening
Aabk A Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11 årg. 2006  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
HKUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harreslev-Kobbermølle UF
Jerne if B Logo Jerne IF Jerne IF
SUB 1 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vesterland UIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U11 årg. 2006  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Møgeltønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
Team Vest B Logo Tønder SF Tønder SF

U12+U13 årg.04-05  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
DE GULE C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
SUB B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
x Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening

U12+U13 årg.04-05  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl IU B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Møgeltønder 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
Møgeltønder 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
Tønder SF B Logo Tønder SF Tønder SF

U14+U15 årg. 02-03  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
BIG A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U14+U15 årg.02-03  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Møgeltønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Muif

U16+U17+U18 1999-01  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U16+U17+U18 1999-01  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
x Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening

U6 årg. 2011  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harreslev-Kobbermølle UF
Møgeltønder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Muif

U7 årg. 2010  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Møgeltønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Muif
Tønder sf Logo Tønder sf Tønder sf

U8 årg. 2009  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredebro A Logo Bredebro idrætsforening Bredebro idrætsforening
HKUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harreslev-Kobbermølle UF
Møgeltønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Muif
Rødekro IF U8 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TSF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tønder
TSF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tønder
x Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening

U8 årg. 2009  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 årg. 2008  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bns B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BNS
BUI U9 - 1 B Logo Broager UI Broager UI
BUI U9 - 2 B Logo Broager Ui Broager Ui
EFB 1 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
EFB 2 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
HKUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harreslev-Kobbermølle UF
Møgeltønder 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
Møgeltønder 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
TSF 1 B Logo Tønder SF Tønder SF
TSF 2 B Logo Tønder SF Tønder SF

U9 årg. 2008  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Veteraner1976 el.før  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gørslev Logo Gørslev IF Gørslev IF
Kerteminde Logo Kerteminde Boldklub Kerteminde Boldklub
Lynge 1 Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Lynge 2 Logo Lynge-Uggeløse IF Lynge-Uggeløse IF
Møgeltønder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
Møgeltønder B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Møgeltønder
Risum Lindholm B Logo Tønder SF Tønder SF
SG Wiedingharde B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rodenas


Sted: Møgeltønder Sportsplads
Adresse: Møllevej 9b, Møgeltønder
Postnr: 6270
By: Tønder
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2016>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 08-08-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter