Deltagere til VBI Cup

VBI Cup Vojens BI inviterer U6 til U9 til et nystartet stævne hvor fodbold og samvær er i højsæde.

U6 (3-mands) A-B-C  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10:00 - 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK 1 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Jels IF C Logo Jels IF Jels IF
Ribe BK 1 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 3 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Rødekro u6 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro u6 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Vojens 1 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens 2 Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U7 (3-mands) A-B-C  | Mixede

21 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10:00 - 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam GIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Efb 1 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Efb 2 A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Efb 3 B Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Efb 4 C Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Hammelev 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
Hammelev 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev
HFK1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK3 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HMIF'erne C Logo Hoptrup-Marstrup Idrætsforening Hoptrup-Marstrup Idrætsforening
Jels IF. 10 C Logo Jels iF Jels iF
Jels IF.8 C Logo Jels iF Jels iF
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Rødekro IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
vamdrup A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF
Vojens 1 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens 2 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U8 (5-mands) A-B-C  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10:00 - 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Broager B Logo Broager UI Broager UI
BUI 2 B Logo Broager UI Broager UI
GIF Gram B Logo Gram Idrætsforening Gram Idrætsforening
GIF Gram C Logo Gram Idrætsforening Gram Idrætsforening
Harte 1 B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte 2 C Logo Harte G&IF Harte G&IF
HFK 1 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 3 Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HPTI 1 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 B Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
spangsbjerg if B Logo spangsbjerg if spangsbjerg if
SUB B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
SUB Sønderborg C Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Tønder SF B Logo Tønder SF Tønder SF
Vojens 1 B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Vojens 2 C Logo Vojens B&IK Vojens B&IK

U9 (5-mands) A-B-C  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 10:00 - 12:00

Holdnavn Niv Logo Klub
Lunderskov C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Marienlyst B Logo Marienlyst Marienlyst
Spangsbjerg IF 1 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 B Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

Arrangør: Vojens B&IK
Sted: Vojens BI fodboldbaner
Adresse: Overgårdsvej 5
Postnr: 6500
By: Vojens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<maj 2016>
mationtofr
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Frist: 12-05-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter