Deltagere til ŠKODA Køge Cup

Årets bedste stævne for årgang 2006, 2007, 2008 og 2009 - ŠKODA Køge Cup i Vallensbæk IF - Pokaler og goodiebag til alle deltager.

Årgang 2006 U-10A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIK 65 A Logo Strøby AIK 65 Strøby AIK 65
Brøndby A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brøndbyernes IF
BSF A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2006 U-10B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 B B Logo B1903 B1903
Brøndby 64 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby Gul B Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSF B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Køge BK B Logo Køge Boldklub Køge Boldklub
LSF B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Roskilde KFUM B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Team hellebæk B Logo FREM Hellebæk Fodbold FREM Hellebæk Fodbold
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2007 U-9  | AB  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Brøndbyernes IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Raklev United A Logo Raklev GI Raklev GI
Rishøj Boldklub B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Rosenhøj 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosenhøj Boldklub
Rosenhøj 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rosenhøj Boldklub
SB50 C Logo SB50 Fodbold SB50 Fodbold
Tigerne 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Tigerne 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vi 39 Gul Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vi39 Sort Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Ølstykke FC B Logo Ølstykke FC Ølstykke FC

Årgang 2008 U-8  | AB  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
B93 - Måltyvene B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndbyernes IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Emils drenge A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Emils drenge 2 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Holbæk Blå B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Hvid A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Rød A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Karlslunde IF B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KB U8E A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB 1906 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Rosenhøj 1 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SB50 U8 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SB50
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Årgang 2009 U-7  | AB  | Herrer/Drenge

24 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB Tårnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
BK Avarta A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Bk Hellas Logo Boldklubben Hellas Boldklubben Hellas
Brøndby 1 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 3 Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør 10 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FHF Logo Fløng-Hedehusene Idræt Fløng-Hedehusene Idræt
Fremad Amager Vestas Logo Boldklubben Fremad Amager Boldklubben Fremad Amager
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Glostrup FK 2 C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Intersport Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB-Neymar Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
NFC Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
rosenhøj Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SGIF B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Taastrup FC Royals Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC Stars Logo Taastrup FC Taastrup FC
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Vallensbæk IF 1 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 4 Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

Arrangør: Vallensbæk IF 39
Sted: Vallesbæk IF
Adresse: Idræts Alle 7
Postnr: 2625
By: Vallensbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2016>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 28-05-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter