Deltagere til B52/AFC Spar Nord Cup

Velkommen til et hyggeligt pige- og drengestævne i B52/Aalborg FC. Vinderholdpokal og medaljer til alle i rækkerne U6, U7, U8 og U9. Medaljer og sponsorpræmier til de tre øverst placerede hold i rækkerne U10, U11, U12, U13

U-10 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
SIF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Vejgaard B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U-10 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
VB 1 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
VB 2 C Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub

U-11 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 2 Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
B52/AFC B Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC

U-11 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
St. Restrup IF B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF

U-12 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Chang B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold

U-12 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-13 D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 B Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Løgstør IF Logo Løgstør IF Løgstør IF

U-13 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-6 D  | 1  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
Gug 1 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 2 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Gug 3 Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HI 1 A Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
Nibe 1 Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe 2 Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 3 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Vadum Super Stars Logo Vadum IF Vadum IF
Aalborg KFUM Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aars 1 Logo Aars IK Aars IK
Aars 2 Logo Aars IK Aars IK

U-6 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
RKG Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U-7 D  | 1  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
HI 2 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
HI 3 Logo Hjørring Idrætsforening Hjørring Idrætsforening
KB 81 Aalborg 1 B Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
KB 81 Aalborg 2 Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
KFUM 1 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
RKG1 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG2 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
RKG3 Logo Romdrup-Klarup Gymnastikforening Romdrup-Klarup Gymnastikforening
SIF 1 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 3 C Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Skalborg 1 Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Skalborg 2 Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Vejgaard Boldklub 1 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldklub 2 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard Boldklub 3 Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aars 1 Logo Aars IK Aars IK
Aars 2 Logo Aars IK Aars IK
Aars 3 Logo Aars IK Aars IK

U-7 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B52
LKB B Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup

U-8 D  | 1  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
B52/AFC Logo B52 Aalborg FC B52 Aalborg FC
Chang 2 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Chang1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Hjallerup 1 A Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup 2 C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
Hjallerup 3 C Logo Hjallerup Idrætsforening Hjallerup Idrætsforening
KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Kfum 3 C Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
SIF 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
SIF 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Vadum Dream Team C Logo Vadum IF Vadum IF

U-8 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
LKB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet LKB Gistrup
Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

U-9 P  | 1  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9-D  | 1  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Nibe 1 Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe 2 Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Vejgaard 1 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Vejgaard 2 B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
AaB Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

Arrangør: B52 Aalborg FC
Sted: B52
Adresse: Scoresbysundvej 5
Postnr: 9210
By: Aalborg SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2016>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Frist: 06-06-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter