Deltagere til FC Horsens Pokal Cup

POKALCUP 2016 - FC HORSENS: TILMELDING ER STADIG ÅBEN. VI MANGLER LIGE ET U12C HOLD, ET U11B OG ET U11C. SÅ KOM GLAD OG VÆR MED !! ;)

U10 (2007)  | A  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF
ASA A A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
BBB A Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum IF A Logo Dalum IF Dalum IF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 A Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HFK Rød A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HOG A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG Hinnerup
IF Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Morud A Logo Morud Idrætsforening Morud Idrætsforening
Rolfsted A Logo Rolfsted Idrætsforening Rolfsted Idrætsforening
SFB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SIK Viborg 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Slagelse A Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Stensballe ik 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
SUB Sønderborg A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TMG A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMG
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 (2007)  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens C Rød C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens C Sort C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting-Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HOG2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HOG Hinnerup
Horsens KFUM C C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Oks 2 C Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
SIK Viborg 4 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 5 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skibet IF 3 C Logo Skibet IF Skibet IF
skødstrup sf 1 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
skødstrup sf 2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Stensballe ik 3 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
VRI C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 (2007)  | B  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
BBB B Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Brædstrup 1 B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Dalum IF B Logo Dalum IF Dalum IF
Horsens KFUM1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
IF Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lund IF U10-1 B Logo Lund IF Lund IF
Marienlyst B Logo Marienlyst Marienlyst
Oks 1 B Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
SIK Viborg 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 3 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skibet IF 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
skødstrup sf 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
skødstrup sf 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
solbjerg 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Stensballe 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TMG B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TMG
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U11 (2006)  | C  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens C Logo FC Horsens FC Horsens
Give Fremad C Logo Give fremad Give fremad
Hatting / Torsted C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HFS 2 C Logo Horsens FS Horsens FS
Hjerting IF C Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hornslet IF C Logo Hornslet IF Hornslet IF
Hornsyld IF C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Horsens KFUM C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Løjt IF C Logo Løjt IF Løjt IF
Løsning 1 C Logo Løsning IF Løsning IF
Stensballe IK 2 C Logo Stensballe IK Stensballe IK
Viby C Logo Viby IF Viby IF

U11 (2006)  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HFS 1 A Logo Horsens FS Horsens FS
Hjerting IF A Logo Hjerting IF Hjerting IF
Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
SFB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Skødstrup sports forening A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stensballe IK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
SUB A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Super Stars A Logo Tjørring IF Tjørring IF
Varde IF A Logo Varde IF Varde IF
Vejle Boldklub A Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
Viborg Søndermarken A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Viby A Logo Viby IF Viby IF
Vinding SF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 (2006)  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ammitsbøl B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ammitsbøl SG&I
Bredballe IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dalum Hvid B Logo Dalum IF Dalum IF
Dalum Rød B Logo Dalum IF Dalum IF
De gode B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
De seje drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Horsens B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Vejlby B Logo Vejlby IK Vejlby IK
Hedensted 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lyseng 2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
SFB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
Skødstrup Sports Forening B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Viby B Logo Viby IF Viby IF

U12 (2005)  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand if 2 B Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Engum UI B Logo Engum UI Engum UI
Fc Horsens B B Logo Fc Horsens Fc Horsens
Hatting Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HSK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Juelsminde IF B Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening
Odder 2 B Logo Odder IGF Odder IGF
SfB B Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SGI 2 B Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Stensballe IK B B Logo Stensballe ik Stensballe ik
Søften GF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søften GF
Tommerup Boldklub B Logo Tommerup Boldklub Tommerup Boldklub
VB 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12 (2005)  | C  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand if 3 C Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Candyfloss C Logo Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens Børne- og Ungdoms Fodbold Horsens
Fc Horsens C C Logo Fc Horsens Fc Horsens
Hedensted IF C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hornslet if C Logo hornslet if hornslet if
HSK 2 C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Odder 3 C Logo Odder IGF Odder IGF
Odder 4 C Logo Odder igf Odder igf
Skødstrup SF C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Solbjerg C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Suså if C Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Søften GF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Søften GF
TRIF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF

U12 (2005)  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
Brabrand if 1 A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
Dybbøl A Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Fc Horsens A A Logo Fc Horsens Fc Horsens
FC Vejlby A Logo Vejlby IK Vejlby IK
Hedensted IF A Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
hornslet if A Logo hornslet if hornslet if
SfB A Logo Svendborg forenede Boldklubber Svendborg forenede Boldklubber
SGI 1 A Logo Sædding-Guldager IF Sædding-Guldager IF
Stensballe IK A A Logo Stensballe ik Stensballe ik
Sub U12 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
TRIF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TRIF
Varde IF A Logo Varde IF Varde IF
Vinding SF A Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U13 (2004)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allesø B Logo Allesø Gymnastik Forening Allesø Gymnastik Forening
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
HA85 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hatting-Torsted 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hatting-Torsted
SSV B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
SSV 2 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
TMG B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TST B Logo Idrætsforeningen tst Idrætsforeningen tst
Taastrup FC-B B Logo Taastrup FC Taastrup FC

U13 (2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting-Torsted 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hatting-Torsted
Team Østjylland C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team Østjylland
TRIF C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Taastrup FC - C C Logo Taastrup FC Taastrup FC

U13 (2004)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
TRIF A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Taastrup FC - A A Logo Taastrup FC Taastrup FC

U6 (2011)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens 4 B Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens KFUM A Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lemming IF U6 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF

U7 (2010)  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
FC Horsens 1 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting - Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting - Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Horsens KFUM B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hovedgård 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding Boldklub A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Løjt IF A Logo Løjt IF Løjt IF
MAGIC MEJDAL X A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal-Halgård
MAGIC MEJDAL Y A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal-Halgård
Solbjerg IF Hold 1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg IF Hold 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
TRIF 1 A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF2 C Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U8 (2009)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bredballe IF 2 C Logo Bredballe IF Bredballe IF
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Gødvad 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gødvad IF
HOG 3 C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Horsens KFUM C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lystrup 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup SF 4 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 5 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Solbjerg C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold

U8 (2009)  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Breballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Egebjerg I.F. B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Egebjerg I.F.
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
Hatting/Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting/Torsted 2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
HOG 2 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Lystrup 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
SIK 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Skødstrup SF 2 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U8 (2009)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Gødvad 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gødvad IF
HOG 1 A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
SIK 1 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK 2 A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skødstrup SF 1 A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
TRIF A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening

U9 (2008)  | B  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brædstrup if B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Dalby GF B Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Fc Horsens 3 B Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 4 B Logo FC Horsens FC Horsens
HA85 - hold 2 B Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HIF1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hog 1 B Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOVEDGAARD B B Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Mejrup 2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Sanderum 2 B Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SIK Viborg 2 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
SIK Viborg 4 B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
solbjerg 1 B Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
TMG 2 B Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Virup 2 B Logo Virup IF Virup IF

U9 (2008)  | C  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fc Horsens 5 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 6 C Logo FC Horsens FC Horsens
Fc Horsens 7 C Logo FC Horsens FC Horsens
HA85 - hold 3 C Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hatting - Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 3 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HIF2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
HOVEDGAARD C C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
HSK(2) C Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lemming IF U9 - Hold2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemming GIF
Lund If C Logo Lund IF Lund IF
SIK Viborg 3 C Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
solbjerg 2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
TMG 3 C Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
ØBG 2 C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U9 (2008)  | A  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Egebjerg IF A Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
Fc Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Give Fremad A Logo Give Fremad Give Fremad
Grundfør A Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HA85 - hold 1 A Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Hatting - Torsted 1 A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HSK(1) A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Løgstrup A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Mejrup GU A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Sanderum 1 A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
SIK Viborg 1 A Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
TMG 1 A Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Virup 1 A Logo Virup IF Virup IF
ØBG 1 A Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

Arrangør: FC Horsens
Sted: FC Horsens
Adresse: Ternevej 83
Postnr: 8700
By: Horsens
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 26-08-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter