Deltagere til McDonalds Paderup Cup 2016

Kristrup Boldklub inviterer i samarbejde med McDonalds, Paderup til turnering for gruppe U6 til og med U13, niveau A, B og C.

NEDLAGT  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U10 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AIF/NBK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Freja 4 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Freja 5 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Peter Geertsen Logo IF Alliancen IF Alliancen

U10 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro/Nørager C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 4 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Peter Geertsen C Logo IF Alliancen IF Alliancen
Vorup Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
KB Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Langaa IK B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
NBK/AIF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager B
Rougsø FF C Logo Rougsø FF Rougsø FF
SIF Assentoft Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Søften Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Vorup B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U11 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hornbæk SF B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
KB Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Lystrup B Logo Lystrup IF Lystrup IF
SIF Assentoft C Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U12 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 B  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 Mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Blå Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Grøn Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Rød Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF ALLIANCEN 1 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IF ALLIANCEN 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
IFA Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB 1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub

U7 Mix  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
DB Fodbold Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold 2 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold 3 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
DB Fodbold 4 Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
GUI Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Hadsten 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Helsted Blå Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Grøn Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Rød Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF 1 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF 2 C Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
KB 1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB 2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Langå IK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U8 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Ifa A Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Vorup 1 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
DB 1 B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF 1 Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
HSF 2 Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Ifa 2 B Logo IF Alliancen IF Alliancen
KB Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Langå IK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Sif 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Vorup 2 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U8 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 A  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HSF 2 Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rosendal A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
VFB grøn Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 B  | B  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
HSF 1 Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Høst U9 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høst IF
KB1 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
KB2 Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Langå IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Langå
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
VFB GUL Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub

U9 C  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Kristrup Boldklub
Sted: Tirsdalens Skole
Adresse: Rs. Hougårdsvej 50
Postnr: 8960
By: Randers SØ
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 13-08-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Ølholm Cup 2019
30. dec
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter