Deltagere til Gladsaxe / CC Sportswear Cup

LEDIGE U9 B PLADS OM SØNDAGEN. Indendørs fodboldturnering for U7/13 drenge i Gladsaxe Sportscenter sponseret af CC Sportswear på Bagsværd Hovedgade (400,- pr. hold). Det er os med de store pokaler!

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 AB (2010)  | AB  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fc Holte 2 B Logo Fc Holte Fc Holte
Fc Holte 3 A Logo Fc Holte Fc Holte
FC Intersport A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fremad Valby 1 B Logo Fremad Valby Fremad Valby
HIK Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB C A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB U7A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
SIF Hvid C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Vallensbæk Løver B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF
Vallensbæk Tigere A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF

U07 BC (2010)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby Vestamager C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Bk Frem C Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Fremad Valby 2 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
G77 drengene Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
G77 drengene 2 C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
HIF Champs B Logo Hareskov IF Hareskov IF
HIF Vikings B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Vallensbæk Leoparder Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vallensbæk IF

U08 AB (2009)  | AB  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
Dragør A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FC Holte 1 B Logo FC Holte FC Holte
FC Holte 2 B Logo FC Holte FC Holte
Glostrup FK A Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hekla 1 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla 2 B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HG 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Restaurant Hercegovina Frederiksberg A Logo Boldklubben Avarta Boldklubben Avarta
Vestia 1 Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia
ØIF-1 A Logo Østerbro IF Østerbro IF
ØIF-2 B Logo Østerbro IF Østerbro IF

U08 BC (2009)  | BC  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ab Tårnby Vestamager C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B1908 (Amager)
Ballademagerne B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Dragør B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FC Holte 3 C Logo FC Holte FC Holte
Hareskov_A B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hareskov_B B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hekla Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
JB1 C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Kastrup 2 C Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB Hvid C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Valby Boldklub C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U09 A (2008)  | A  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 Hvid A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B73 Slagelse A Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Brøndbyernes IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Dragør BK 1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
GVI Blå A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Hvid A Logo Næstved IF Næstved IF
Roskilde KFUM Blå A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Sundby ajax A Logo Sundby boldklub Sundby boldklub
VSB A A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U09 B (2008)  | B  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1908 Orange B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908 Sort B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B93 - Måltyvene B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Barcelona B Logo Sundby boldklub Sundby boldklub
brøndby if B Logo brøndby if brøndby if
brøndby if 2 B Logo brøndby if brøndby if
CIK1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
CIK2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
hekla united B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK 08 B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Himmelev-Veddelev Boldklub B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk hvid B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk rød B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KARLSLUNDE iF 3 B Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KARLSLUNDE IF 4 B Logo KARLSLUNDE IF KARLSLUNDE IF
Roskilde KFUM Hvid B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
TFC B Logo Taastrup fc Taastrup fc
Tosserne B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U09 BC (2008)  | BC  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
A.G.F. Blå C Logo Aakanden GF Aakanden GF
AB tårnby 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AB Tårnby
B1908 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ørestad IF
BS72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
CIK3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
De cool'e drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB1968
De seje drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB1968
Dragør BK 2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FC Holte C Logo FC Holte FC Holte
Hekla RØD C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Holbæk blå B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
TFC C Logo Taastrup fc Taastrup fc
TFC Boys C Logo Taastrup fc Taastrup fc

U10 AB (2007)  | AB  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U10 1 B Logo B1903 B1903
B1903 U10 2 B Logo B1903 B1903
B93 Team Pato A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Blå Lyn B Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Farmor & Farfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Mormor & Morfar A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
SIF Blå Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skovshoved Hvid B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Team Patito B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Team Victoria Siempre B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893

U10 BC (2007)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 U10 3 B Logo B1903 B1903
B1908-1 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908-2 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
B1908-3 C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Sif drengene B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Sif rødderne C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF

U11 AB (2006)  | AB  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 A A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 B A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B93 C A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brønshøj B Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Ipswich A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Jogabonito Academy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Newells Oldboys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Striwerne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team dbu A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Velez Sarsfield A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 BC (2006)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U12 (2005)  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 (2004)  | -  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Forza John Stampe Logo Nørrebro United Nørrebro United
FV U13-3 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
HTI Fodbold C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Kulek 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tonners drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB 1968
Vamos John Stampe Logo Nørrebro United Nørrebro United

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 24-11-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter