Deltagere til Rasmus Klumps pandekagestævne

Rasmus Klumps pandekagestævne 28. august 2015 - afvikles for 13. gang af Holsted fb, sidste år med 210 deltagende hold. Fodbold og sjov for de yngste – et breddestævne med fokus på oplevelser og fællesskab, ikke kun på præmier og resultater.

U-10 Drenge  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Billund IF Logo Billund IF Billund IF
Bramming B 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Bramming B 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Bramming B 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
Fanø B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fanø B
Fredericia FF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fredericia FF
Gesten IF Logo Gesten IF Gesten IF
Gredstedbro B C Logo Gredstedbro Boldklub Gredstedbro Boldklub
Hammerum IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammerum IF
Hejnsvig IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hejnsvig IF
HFB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFB
HFB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFB
Hjerting IF 1 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 2 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting IF 3 Logo Hjerting IF Hjerting IF
Kvaglund IF Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
PTM-Farstrup B Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Rødding IF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding If
Rødding IF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødding If
SGI 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SIF Fodboldskolen 1 A Logo Silkeborg if Silkeborg if
SLGU C Logo Strellev-Lyne G.U Strellev-Lyne G.U
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Vejen SF 1 Logo Vejen SF Vejen SF
Vejen SF 2 Logo Vejen SF Vejen SF
Vonsild FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK
Årre B Logo Årre boldklub Årre boldklub

U-10 Piger  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
AMUI Tøserne B Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Billund IF 1 Logo Billund IF Billund IF
Billund IF 2 Logo Billund IF Billund IF
Brørup GF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup GF
Esbjerg IF 92 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Hammelev SUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Holsted fb Logo Holsted fb Holsted fb
Kvaglund IF Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
SIF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U-11 Drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov/Malt UI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Askov/Malt UI
Billund IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet U11 drenge
Esbjerg IF 92 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Esbjerg IF 92
Glejbjerg SF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glejbjerg SF
Haderslev FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Haderslev FK
Ikast FS Logo Ikast FS Ikast FS
Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SSK Logo Sønderris Sports klub Sønderris Sports klub
Tarp B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Varde IF Logo Varde IF Varde IF

U-11 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Vestkysten Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Vestkysten
Egebjerg IF B Logo Egebjerg Boldklub Egebjerg Boldklub
Glejbjerg SF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Glejbjerg SF
Næsbjerg RUI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hæsbjerg RUI
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF

U-12 Drenge  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiansfeld IF 1 Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Christiansfeld IF 2 Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Gesten IF 1 Logo Gesten IF Gesten IF
Gesten IF 2 Logo Gesten IF Gesten IF
Grindsted GIF Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Gårslev GF Logo Gårslev GF Gårslev GF
Herning Fremad Logo Herning Fremad Herning Fremad
Holsted fb 1 Logo Holsted fb Holsted fb
Holsted fb 2 Logo Holsted fb Holsted fb
IF 92 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF 92
Jerne IF Logo Jerne IF Jerne IF
NBSIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjært/Strandhuse
NBSIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nr. Bjert/Strandhuse
NBSIF 3 Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
RTI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Riis Tebstrup
Tarp B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B

U-12 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BK Vestkysten 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Vestkysten
BK Vestkysten 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Vestkysten
Grimstrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup IF
Kolding Boldklub B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U-6 Drenge  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Alslev SK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alslev SK
Amui U6 C Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Andrup IF 1 C Logo Andrup IF Andrup IF
Andrup IF 2 C Logo Andrup IF Andrup IF
Billund IF Logo Billund IF Billund IF
Gesten IF 1 Logo Gesten IF Gesten IF
Gesten IF 2 Logo Gesten IF Gesten IF
Gredstedbro B 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro B
Gredstedbro B 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro B
Grindsted GIF Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Holsted fb Logo Holsted fb Holsted fb
Skovby GF Logo Skovby GF Skovby GF
SLGU C Logo Strellev-Lyne G.U Strellev-Lyne G.U
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 4 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Talenterne A Logo Sanderum Boldklub Sanderum Boldklub
Tarp B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Vonsild FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK

U-6 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-7 Drenge  | Herrer/Drenge

35 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerbæk SF C Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Alslev SK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alslev SK
Alslev SK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alslev SK
Askov/Malt UI 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Askov/Malt UI
Askov/Malt UI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Askov/Malt UI
Assens FC U7 1 C Logo Assens FC Assens FC
Assens FC U7 2 C Logo Assens FC Assens FC
Bramming B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bramming B
FSUI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Føvling Stenderup UI
Gesten IF 1 Logo Gesten IF Gesten IF
Gesten IF 2 Logo Gesten IF Gesten IF
Gredstedbro B 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro B
Gredstedbro B 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro B
Grindsted GIF Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Herning Fremad X Logo Herning Fremad Herning Fremad
Herning Fremad Y Logo Herning Fremad Herning Fremad
HFB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFB
HFB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFB
HFB 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFB
Kvaglund IF Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
Løgum IF Logo Løgum IF Løgum IF
Outrup Boldklub C Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
Outrup Boldklub 2. C Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
Ribe BK 1 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 2 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 3 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Ribe BK 4 Logo Ribe Boldklub Ribe Boldklub
Sanderum B 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum B
Sanderum B 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sanderum B
Vinding SF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 4 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vonsild FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK
Øster Vedsted IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øster Vedsted IF

U-7 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U-8 Drenge  | Herrer/Drenge

36 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Agerbæk SF C Logo Agerbæk SF Agerbæk SF
Alslev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alslev B
Billund IF 1 Logo Billund IF Billund IF
Billund IF 2 Logo Billund IF Billund IF
Billund IF 3 Logo Billund IF Billund IF
Fraugde 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
Fraugde 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fraugde
FSUI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Føvling Stenderup UI
Grimstrup IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Grimstrup IF
Grindsted GIF 1 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted GIF 2 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hammelev SUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Hejnsvig IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hejnsvig IF
HFB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFB
HFB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HFB
Hjerting 1 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Hjerting 2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Kvaglund IF Logo Kvaglund IF Kvaglund IF
Løgum IF 1 Logo Løgum IF Løgum IF
Løgum IF 2 Logo Løgum IF Løgum IF
Nr. Lyndelse/Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Nustrup UF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nustrup UF
RTI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Riis Tebstrup
Rødekro IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rødekro IF
Seest B 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest B
Seest B 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest B
SGI 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
Sommersted IF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sommersted IF
Starup UIF 1 Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF 2 Logo Starup UIF Starup UIF
Strib IF Logo Strib IF Strib IF
SUB Sønderborg B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Tarp B 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B
Tarp B 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Tarp B

U-8 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Askov/Malt UI Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Askov/Malt UI
Brørup GF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Brørup GF
Gesten IF Logo Gesten IF Gesten IF
Vonsild FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK

U-9 Drenge  | Herrer/Drenge

40 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Alslev SK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Alslev SK
BGIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Billund IF Logo Billund IF Billund IF
Billund IF 2 Logo Billund IF Billund IF
Fanø B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fanø B
FFF 1 B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Gesten IF Logo Gesten IF Gesten IF
GIF Gram 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GIF Gram
GIF Gram 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GIF Gram
Gredstedbro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gredstedbro B
Grindsted GIF 1 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted GIF 2 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Grindsted GIF 3 Logo Grindsted GIF Grindsted GIF
Hammelev SUF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
Hammerum 1 B Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
Hammerum 2 B Logo Hammerum Idrætsforening Hammerum Idrætsforening
HIF 1 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
HIF 2 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
Holsted fb Logo Holsted fb Holsted fb
Jerne IF Logo Jerne IF Jerne IF
Nr. Lyndelse/Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC Nr. Lyndelse - Søby FC
Ribe B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ribe B
Seest C Logo Seest Boldklub Seest Boldklub
SGI 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
SGI 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGI
Skibet IF 1 Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet IF 2 Logo Skibet IF Skibet IF
SLGU C Logo Strellev-Lyne G.U Strellev-Lyne G.U
Spangsbjerg IF 1 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
U9 - IF92 Esbjerg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF92 Esbjerg
Varde if 1 Logo Varde if Varde if
Varde if 2 Logo Varde if Varde if
Varde if 3 Logo Varde if Varde if
Vonsild FK 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK
Vonsild FK 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK
Ølgod IF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ølgod IF
Ølgod IF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ølgod IF

U-9 Piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
BK Vestkysten Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Vestkysten
Outrup Boldklub C Logo Outrup Boldklub Outrup Boldklub
Spangsbjerg IF C Logo Spangsbjerg IF Spangsbjerg IF
Vonsild FK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vonsild FK

Arrangør: Holsted fb
Sted: HFB's baner ved Medius Holsted
Adresse: Højmarksvej 18
Postnr: 6670
By: Holsted
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 08-08-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter