Deltagere til Gladsaxe / CC Sportswear Cup

Indendørs fodboldturnering for U7/13 drenge i Gladsaxe Sportscenter sponseret af CC Sportswear på Bagsværd Hovedgade (400,- pr. hold). Det er os med de store pokaler!

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U00 (FEJL)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U07 A (2010)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix 1 A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Farum Boldklub A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Intersport A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ishøj Bk u7 B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub
kastrup boldklub 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB U7A (1) A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kr. Værløse 2 A Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
LSF 1 A Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold

U07 BC (2010)  | BC  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Fix 2 B Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
CIK U7 C Logo Christianshavns IK Christianshavns IK
Dragør B B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FB Rød 10 B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FFB C Logo Frederikssund Forenede Boldklubber Frederikssund Forenede Boldklubber
FIF C Logo FIF Hillerød FIF Hillerød
kastrup boldklub 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup u6 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB U7A (2) B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7D B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB7D 2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Kr. Værløse 1 B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Real de Sporting Nord B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
RØD C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
SIF RØD B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF U7 HVID C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Valby Boldklub 1 Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
Valby boldklub 2 Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U08 A (2009)  | A  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen

Holdnavn Niv Logo Klub
AB1 A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AFK_A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
Byens tag A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HI 1 A Logo Herlev IF Herlev IF
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Ishøj bk u 8 B Logo Ishøj Boldklub Ishøj Boldklub

U08 B (2009)  | B  | Mixede

20 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB2 B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AFK1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
AFK2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Allerød Fodboldklub
BSF 1 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
De seje Piger 1 B Logo Høje Gladsaxe Idrætsforening Høje Gladsaxe Idrætsforening
De seje Piger 2 B Logo Høje Gladsaxe Idrætsforening Høje Gladsaxe Idrætsforening
FB drengene B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FIX 1 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
GVI 1 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
GVI 2 B Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hareskov B B Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hekla I B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla II Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 4 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB1 B Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
NFC 1 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC
NFC 2 B Logo Nykøbing FC Nykøbing FC

U08 BC (2009)  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
BKF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
BSF C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Fix 2 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fix 3 Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Gladsaxe Hero - Barca Boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gladsaxe Hero
Glostrup FK C Logo Glostrup FK Glostrup FK
Hareskov C C Logo Hareskov IF Hareskov IF
HI 2 B Logo Herlev IF Herlev IF
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HVS 09 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Nivå - Kokkedal C Logo Nivå-Kokkedal FK Nivå-Kokkedal FK
Santander C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
Super B82 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B82
Valby Boldklub B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U09 A (2008)  | A  | Mixede

13 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby rød A Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B93 - Måltyvene A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndbyernes IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk A1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB 1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Mälmö FF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF
Mälmö FF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF 1
Næsby 1 A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
Ringsted IF A Logo Ringsted IF Ringsted IF
Svogerslev A Logo Svogerslev Boldklub Svogerslev Boldklub

U09 B (2008)  | B  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag frokost

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby grøn B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B73 Slagelse B Logo B73 Slagelse B73 Slagelse
Brøndby IF B Logo Brøndby IF Brøndby IF
HIK 08 B1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HIK
Holbæk B1 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Husum Boldklub B Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
karlslunde if 1 B Logo karlslunde if karlslunde if
karlslunde if 2 B Logo karlslunde if karlslunde if
KB 1 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Næstved Grøn B Logo Næstved IF Næstved IF
RB 1906 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RB1906 Roskilde Boldklub
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
TFC B Logo Taastrup FC Taastrup FC
Valby BK Absolut Pro B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VSB B B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U09 BC (2008)  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BS72 C Logo Boldklubben Syd 1972 Boldklubben Syd 1972
CIK3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet CIK
Espergærde´s sejeste drenge C Logo Espergærde IF Espergærde IF
Gladsaxe Hero 1 Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Gladsaxe Hero 2 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
GVI - Bayern München C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hekla Blå C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla Orange C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
hif 08 C Logo Helsingør IF Helsingør IF
HIF REAL C Logo Helsingør IF Helsingør IF
Holbæk C1 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HUI B3 B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Stenløse B Logo Stenløse BK Stenløse BK
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
Valby BK World Class B Logo Valby Boldklub Valby Boldklub
VSB C C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U10 AB (2007)  | AB  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
Coffeeprint.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GHB 1 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
GHB 2 C Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK-2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk 8 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
RB 1906 Blå A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
SIF Blå Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF Hvid Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Team Maidane A Logo Næstved IF Næstved IF
Tottis drenge A Logo Vanløse IF Vanløse IF
Taastrup FC 1 A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Logo Taastrup FC Taastrup FC
vi 39 Gul Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
vi39 Sort Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U10 BC (2007)  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B82-1 C Logo B82 Virum B82 Virum
Bk frem B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
De coole drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB1968
Fb07a B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Fb07b Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FC Kebab C Logo Ishøj boldklub Ishøj boldklub
Greve B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVI Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hvid Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
RB 1906 Hvid B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Rosenhøj B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rosenhøj C Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Rød Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub
Sif drengene C Logo Skovshoved If Skovshoved If
Sif rødderne C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Sort Logo Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub

U11 AB (2006)  | AB  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Olympic Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Bk Olympic A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Kvarnby IK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kvarnby IK
LTG B LundTofteGården Logo ukendt af Staevner.dk LundTofteGården
Malmö FF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF
Malmö FF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF 1
Malmö FF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Malmö FF 2
Næstved drengene Logo Næstved IF Næstved IF
Striwerne A Logo B1903 B1903

U11 BC (2006)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
B93-1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BKF Grøn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
BKF Sort B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet BK Favoritten
Brødrene B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De seje drenge C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VB1968
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Vallensbæk Gul C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Sort C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U12 BC (2005)  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aftensmad

Holdnavn Niv Logo Klub
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Fremad Valby C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Hundige 1 C Logo Hundige boldklub Hundige boldklub
Hundige 2 C Logo Hundige boldklub Hundige boldklub
Hvepsene Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
Ronaldos drenge Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 BC (2004)  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Brøndbyernes IF 1 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF 2 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
FV U13-3 C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Gundsølille C Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Helsingør 1 B Logo Helsingør IF Helsingør IF
Helsingør 2 B Logo Helsingør IF Helsingør IF
Helsingør 3 B Logo Helsingør IF Helsingør IF
Holbæk HBogI B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HTI C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
Hvidovre B Logo Hvidovre IF Hvidovre IF
ikrams drenge C Logo Høje Taastrup Idrætsforening Høje Taastrup Idrætsforening
Oscar B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Team Kulek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vestegnen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
White Ops Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ørslevdrengene B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF

Arrangør: Værebro Boldklub
Sted: Gladsaxe Sportshal
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2017>
mationtofr
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

Frist: 19-02-2017

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Følg Staevner.dk på Twitter