Deltagere til Åbne Århus Mesterskab 2016

Vi gentager succesen fra sidste år og afholder ÅM ude i weekenden 12-14. august 2016 på HEI’s baneanlæg i Skæring.

U10D  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng 1 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skødstrup sf B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus C Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U10D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet AGF
ASA A A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
IF Lyseng 1 A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Skødstrup sf A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VSK Aarhus B Logo VSK Aarhus VSK Aarhus

U11D  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Skanderborg B B Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
Hatting - Torsted B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 2 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Skødstrup SF B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Aabyhøj IF B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U11D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
FC Skanderborg A A Logo FC Skanderborg FC Skanderborg
FC Vejlby A Logo Vejlby IK Vejlby IK
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
Lystrup 1 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Skødstrup SF A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Viby A Logo Viby IF Viby IF
Aabyhøj IF A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U12D  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF U 12 B B Logo Århus GF Århus GF
ASA B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
FC Vejlby 2 B Logo Vejlby IK Vejlby IK
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
hornslet if B Logo hornslet if hornslet if
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
VRI B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Brabrand if A Logo Brabrand IF Fodbold Brabrand IF Fodbold
FC Vejlby A Logo Vejlby IK Vejlby IK
Hedensted IF A Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornslet if A Logo Hornslet if Hornslet if
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
VRI A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U12P  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Vejlby A Logo Vejlby IK Vejlby IK
Grenaa IF A Logo Grenaa IF Grenaa IF
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Lystrup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Skødstrup A Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U13D  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Vejlby 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Vejlby
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
If lyseng B Logo If lyseng If lyseng
Virup 2004 B Logo Virup IF Virup IF
Åbydrengene B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U13D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
De grønne stjerner A Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
FC Vejlby 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC Vejlby
FS Holstebro A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Gug A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
HEI1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG Hinnerup A Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
TRIF A Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TST A Logo tst/Sabro tst/Sabro

U13P  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U14D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U14D  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub

U6  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HEI1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Skødstrup 1 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 3 Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening

U7  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Asa Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
HEI1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hornbæk SF U7 B Logo Hornbæk Sportsforening Hornbæk Sportsforening
Virup 1 Logo Virup IF Virup IF

U8D  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AIA Tranbjerg 1 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Ifa1 A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Tranbjerg 2 B Logo IF AIA Tranbjerg IF AIA Tranbjerg
Virup 1 A Logo Virup IF Virup IF
Vri A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8D  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harlev 1 B Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev 2 C Logo Harlev IK Harlev IK
HEI 2 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IFA 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
KHIF B Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening Kolt-Hasselager Idrætsforening
Lystrup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lystrup
Lystrup 2 C Logo Lystrup IF Lystrup IF
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Virup 2 B Logo Virup IF Virup IF
Vri B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 C Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9D  | A  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AGF A Logo Århus GF Århus GF
ASA A Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Fc Horsens 1 A Logo FC Horsens FC Horsens
Give Fremad A Logo Give Fremad Give Fremad
HEI 1 A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HSK(1) A Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng A A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Lyseng Fodbold
Lystrup 2 A Logo Lystrup IF Lystrup IF
Virup 1 A Logo Virup IF Virup IF
VRI-A A Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

U9D  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ASA B Logo ASA Arbejdersport Århus ASA Arbejdersport Århus
Grenaa IF Logo Grenaa if Grenaa if
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HSK(2) B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
IF Lyseng B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet IF Lyseng Fodbold
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Sabro IF B Logo tst/Sabro tst/Sabro
Virup 2 B Logo Virup IF Virup IF
VRI-B B Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub Vejlby-Risskov Idrætsklub

Arrangør: Hjortshøj Egaa IF
Sted: HEI
Adresse: Skæring Skolevej 200
Postnr: 8250
By: Egå
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 10-08-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter