Deltagere til Holbæk Cup 2016

Holbæk B&I indbyder til Holbæk Cup 2016 for U5 - U11 d. 10. og 11. september 2016 Vi glæder os til at se jer!

U10 (2007)  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 Hvid C Logo B1903 B1903
B1903 Sort B Logo B1903 B1903
B1903 Torpedo A Logo B1903 B1903
Brøndby IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 2 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Blå B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve Hvid C Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Holbæk rising star C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk U10A A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk U10B B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk U10C C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
RBK 1 A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
RBK 2 C Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
RBK 3 C Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Rishøj Boldklub B Logo Rishøj Boldklub Rishøj Boldklub
Roskilde KFUM C Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Slagelse B&I 2 B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Snorlax Pro A Logo Vindinge IF Vindinge IF
Solrød Fc A Logo Solrød Fc Solrød Fc
Store Merløse C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Sundby Bk B. B Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Sundby Boldklub A Logo Sundby Boldklub Sundby Boldklub
Tuse IF Rød B Logo Tuse IF Tuse IF
Tuse IF Sort C Logo Tuse IF Tuse IF
Vipperødderne B Logo Vipperød bk Vipperød bk
VSB B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB C Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U11 (2006)  | Herrer/Drenge

31 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB A Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
B93 A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Bk Olympic A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Bk Olympic
Brøndby 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Eagles C Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Espergærde 1 A Logo Espergærde IF Espergærde IF
FFB B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FFB Frederikssund
FFKP C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FIX Hipsters A Logo Boldklubben FIX Boldklubben FIX
Fremad Valby A Logo Fremad Valby Fremad Valby
Fremad Valby C C Logo Fremad Valby Fremad Valby
Greve Fodbold A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 4 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kvarnby IK A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Kvarnby IK
Lyngby BK (X) B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby BK (Y) B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby BK (Z) C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
RB 1906 A Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Ringsted 1 B Logo Ringsted IF Ringsted IF
Ringsted 2 C Logo Ringsted IF Ringsted IF
Slagelse B Logo Slagelse BK&IF Slagelse BK&IF
Slagelse B&I 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Slagelse B&I
TUFF A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Trelleborg United
Tuse 1 A Logo Tuse IF Tuse IF
Vallensbæk 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U5 (2012)  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (2011)  | Mixede

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 - 1 Logo B1903 B1903
B1903 - 2 Logo B1903 B1903
Havdrup Fodbold C Logo Havdrup GI Havdrup GI
HIK 1 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk 1 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 4 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 5 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Krudtuglerne C Logo Tuse IF Tuse IF
Vildbasserne C Logo Tuse IF Tuse IF

U7 (2010)  | Herrer/Drenge

20 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK A Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
Dragør A A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Havdrup 1 A Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HG-1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG-2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 2 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 3 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 4 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk 5 Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Kastrup Boldklub A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB C1 A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB C2 B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stribet B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Tuse 2 B Logo Tuse If Tuse If
Tuse if B Logo Tuse if Tuse if

U8 (2009)  | Herrer/Drenge

34 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Tårnby 1 B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
AB Tårnby A C Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
B1903 A Logo B1903 B1903
Bk Hekla A A Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Bk Hekla B B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
BSF 1 B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
EDC Erland´s, Holbæk A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HG 1 A Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 4 C Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 2 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
Holbæk B&I 1 A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 2 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 3 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 4 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk B&I 5 C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
HUI Real Madrid B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
IFA 1 A Logo IF Alliancen IF Alliancen
IFA 2 C Logo IF Alliancen IF Alliancen
JIK B Logo Jægerspris IK Jægerspris IK
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
RB1 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
RB2 C Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906
Roskilde Kfum B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Solrød FC 1 A Logo Solrød FC Solrød FC
Solrød FC 2 B Logo Solrød FC Solrød FC
Store Merløse Fodbold C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Store merløse
Suså If A Logo Suså Idrætsforening Suså Idrætsforening
Tuse if årgang 09 B Logo Tuse if Tuse if
Vallensbæk IF 1 A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vipperød C Logo Vipperød BK Vipperød BK

U9 (2008)  | Herrer/Drenge

28 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Asnæs Boldklub B Logo Asnæs Boldklub Asnæs Boldklub
B1903 Sort A A Logo B1903 B1903
B1903 Sort B B Logo B1903 B1903
Brøndby C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby 2 C Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby if 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Blå A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndbyernes IF Gul A Logo Brøndby IF Brøndby IF
BSV-A A Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV-B B Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Himmelev-Veddelev Boldklub A Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I 8 B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Blå A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Grøn C Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Hvid A Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Holbæk Rød B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Hvid A Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Orange C Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Sort B Logo Boldklubben 1908 Amager Boldklubben 1908 Amager
Stenlille IF C Logo Stenlille if Stenlille if
Turbo kids A Logo Vindinge IF Vindinge IF
Tuse IF C Logo Tuse IF Tuse IF
Tølløse C Logo Tølløse Boldklub Tølløse Boldklub
Tårnby FF 1 A Logo Tårnby FF Tårnby FF
Tårnby FF 2 C Logo Tårnby FF Tårnby FF
Vallensbæk C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk A Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U9 piger (2008)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Holbæk B&IF
Sted: Holbæk MiniArena
Adresse: Borgmestergårdsvej 11A
Postnr: 4300
By: Holbæk
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<september 2016>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 06-09-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
2. - 3. mar 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. feb 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge
28. - 29. dec
Julestævne 2018 - på Mors - herre b og c
28. - 29. dec
Julestævne 2018 damesenior - på Mors
28. dec
ISS Open 2018 (Indendørsstævne)
15. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Vestjysk Bank Cup Harboøre
14. - 16. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter