Deltagere til Barrit DGI Cup 2016

Kom til Barrit DGI Cup 2016, som er et hyggeligt og fedt stævne (udvalgte rækker fra U5-U13). Præmier til alle samt masser af aktiviteter mellem kampene (hoppeborge, oppustelige baner, panna, fartmål og multibane.

U10 - U11  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Barrit Drengene C Logo Barrit Gymnastik og Idrætsforening Barrit Gymnastik og Idrætsforening
Egebjerg/Gedved B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - U13  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Barrit Drengene C Logo Barrit Gymnastik og Idrætsforening Barrit Gymnastik og Idrætsforening
HSS C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
juelsminde Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
juelsminde B Logo Juelsminde Idrætsforening Juelsminde Idrætsforening

U5 - U6  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7  | BC  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Barrit Rødderne C Logo Barrit Gymnastik og Idrætsforening Barrit Gymnastik og Idrætsforening
Ølsteds superhelte C Logo Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening Ølsted Ungdoms & Gymnatik Forening

U8 - U9  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Barrit Rødderne C Logo Barrit Gymnastik og Idrætsforening Barrit Gymnastik og Idrætsforening

Arrangør: Barrit Gymnastik og Idrætsforening
Sted: Barrit Kultur- og Idrætcenter
Adresse: Kirkebro 4A
Postnr: 7150
By: Barrit
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<august 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Frist: 12-08-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter