Deltagere til Jutlander Bank Cup 2016

Så er det 18. gang, IK Rosendal har fornøjelsen at indbyde jeres spillere til stævne i Rosendalhallen. I stævnet vil vi gerne, at der skal være plads til alle, og at der bliver flest mulige jævnbyrdige kampe.

Oldboys  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Senior Dame  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Nibe Boldklub B Logo Nibe boldklub Nibe boldklub
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Team aalborg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Freja A Logo IF Aalborg Freja IF Aalborg Freja

Senior Herre  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Babas Pizza Horsens A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Blue Water Shipping A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Cafe Vesterå Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Goal Station Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hairy Balls FC Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Himmerlands Grovvarer Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IF Århus Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal U19 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Pinkii Production Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team Bedre Bad Hobro A Logo Hobro IK Hobro IK
Team Interfjord A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U10 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 ca. 14:15 - 17:15

Holdnavn Niv Logo Klub
Dronningborg Boldklub B Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Dronninglund B Logo Dronninglund IF Dronninglund IF
Hobro IK A Logo Hobro ik Hobro ik
Kristrup Boldklub A Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
Nørremarken A Logo Viborg Nørremarken Viborg Nørremarken
Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Team Skildpadderne A Logo Thisted FC Thisted FC
Vester Hassing/Gandrup A Logo Vester Hassing GF Vester Hassing GF

U10 SL  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 ca. 13:30 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
ASV B Logo ASV ASV
Dronningborg Boldklub C Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Hobro IK 1 B Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 B Logo Hobro ik Hobro ik
Kristrup Boldklub C Logo Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub
onsild u10 Logo Onsild IF Onsild IF
Overlund C Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skørping 1 B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Skørping 2 C Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping

U10pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 ca. 10:30 - 13

Holdnavn Niv Logo Klub
Lystrup IF Logo Lystrup IF Lystrup IF
Lærkes Tøser C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
SUB 88 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
SUB 88 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SUB 88
VFB Logo Vaarst Fjellerad BK Vaarst Fjellerad BK
VH08 U10 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH 08

U11 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 ca. 17:00 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF2 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SIF Assentoft A Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
Skødstrup SF 1 B Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Søndermarkens drenge B Logo Søndermarkens IK Søndermarkens IK
Vejgaard B Logo Vejgaard Boldspilklub Vejgaard Boldspilklub
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11 SL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 ca. 17 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 4 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
SGIF4 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Svenstrup SGIF
Skødstrup SF 2 C Logo Skødstrup Sportsforening Skødstrup Sportsforening
Aalborg KFUM 3 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 4 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U11d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 ca. 8:30 - 12:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK B Logo Hobro IK Hobro IK
Hobro IK U10 Logo Hobro IK Hobro IK
Hornslet IF A Logo Hornslet IF Hornslet IF
Rosendal U10 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skive 1 A Logo Skive IK Skive IK
Skive 2 A Logo Skive IK Skive IK
SVIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF
SVIF 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF

U11pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 ca. 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
1-2 Fodboldsko C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Alliancen B Logo IF Alliancen IF Alliancen
Arden tøzerne B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
ASV pigerne C Logo ASV ASV
Diamantholdet B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
PFU05 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
PFU05 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU05
vh08 u11 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08

U12 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 ca. 17:30 - 19:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hobro IK A Logo Hobro IK Hobro IK
IK Rosendal A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
ikast drengene A Logo Ikast fs Ikast fs
Overlund GF A Logo Overlund GF Overlund GF
Valsgård 1 A Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U12 SL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 ca. 17:30 - 19:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dall Ferslev B Logo Dall-Ferslev Idrætsforening Dall-Ferslev Idrætsforening
Hobro IK C Logo Hobro IK Hobro IK
IK Rosendal C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Overlund GF B Logo Overlund GF Overlund GF
Valsgård 2 C Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U12d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 ca. 12 - 16:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Eastside Viborg A Logo Houlkær IF Houlkær IF
HEI A Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
IK Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
KB 81 B Logo KB 81 Aalborg KB 81 Aalborg
SGIF 1 A Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Valsgård B Logo Valsgård Idrætsforening 83 Valsgård Idrætsforening 83

U12pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 ca. 11 - 13

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK 90 B Logo BMK 90 BMK 90
Hadsund Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad IF B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Viborg ff B Logo Viborg FF Viborg FF

U13 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 ca. 9 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 SL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 ca. 9 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Fårvang IF B Logo Horn-Fårvang Idrætsforening Horn-Fårvang Idrætsforening
onsild u13 B Logo Onsild IF Onsild IF
Randers Freja 1 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 B Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skalborg 1 B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Skalborg 2 B Logo Skalborg Sportsklub Skalborg Sportsklub
Trekroner/Skovsgaard B Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub

U13d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: flyttet til U14D Futsal

Holdnavn Niv Logo Klub

U13pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 ca. 12 - 15

Holdnavn Niv Logo Klub
DB A Logo Dronningborg Boldklub Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Lystrup u 12 piger B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
St. Restrup B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Støvring IF B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
VH08 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH08-mariagerfjord
VH08 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet VH 08 - Mariagerfjord

U14 PL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BJ Bilsyn A Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
Eastside A Logo Overlund GF Overlund GF
Rosendal M B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SSV1 A Logo Stilling IF Stilling IF
SSV2 A Logo Stilling IF Stilling IF

U14 SL  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden IF B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Eastside 1 B Logo Overlund GF Overlund GF
Eastside 2 C Logo Overlund GF Overlund GF
El nino B Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold
Helsted Fremad C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
MIK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mariager IK
Pink dynamite B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold

U14d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 ca. 16:15 - 20:00

Holdnavn Niv Logo Klub
AFK 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Futsal Klub
AFK 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Aalborg Futsal Klub
Al-Shabab A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Auning IF B Logo Auning Idrætsforening Auning Idrætsforening
Drengene FC B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Gutterne FC A Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SVIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SVIF
Veje VVS A Logo Storvorde Sejlflod Boldklub Storvorde Sejlflod Boldklub

U14p futsal  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 12/11 middag

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Lyseng B Logo IF Lyseng IF Lyseng
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mariager IK Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
St. Restrup B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
AaB A Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U15d  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 ca. 19 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BI 1 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
BI 2 Logo Brønderslev Idrætsforening Brønderslev Idrætsforening
Bomberne B Logo FC horsens FC horsens
Langes Stjerner Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

U15p futsal  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

u15pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 4/11 ca. 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Dragerne A Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
Dragerne 2 B Logo Gug Boldklub Gug Boldklub
IK Rosendal 1 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 3 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Randers Freja 1 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rebild Syd 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Rebild Syd
Aalborg KFUM U14 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U16d  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 ca. 16 - 20

Holdnavn Niv Logo Klub
Frem Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Frem Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
Hobro IK B Logo Hobro ik Hobro ik
IK Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ik Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Ik Rosendal 3 B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Red Sheikhs United B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Skovsgaard Boldklub A Logo Skovsgaard Boldklub Skovsgaard Boldklub
U16 drenge Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Vodskov IF B Logo Vodskov IF Vodskov IF
Vædderbo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U16pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U17d  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 ca. 19 - 22:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Army of Harambe B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Mars A Logo Viby IF Viby IF
Mariager Efterskole 1 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 3 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Vædderbo A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Aalborg Katedralskole Futsalhold 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Katedralskole Futsalhold 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aalborg Katedralskole Futsalhold 3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U17d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U18pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 11/11 ca. 17:30 - 20:30

Holdnavn Niv Logo Klub
ACN/ÅHF B Logo Åstrup / Hammelev Fodbold Åstrup / Hammelev Fodbold
Mariager Efterskole 1 A Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Mariager Efterskole 2 B Logo Mariager Høj- og Efterskole Mariager Høj- og Efterskole
Romalt IF A Logo Romalt IF Romalt IF
Aabybro IF Logo Aabybro IF Aabybro IF

U19d futsal  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 (3 bold)  | Mixede

19 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 ca. 8:00 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
ASV Logo ASV ASV
Geparderne Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 3 Logo Hobro ik Hobro ik
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
Ninjaerne Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Rosendal 1 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal U5 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Skorpionerne Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
SVIF Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sulsted/Vestbjerg IF
Team Hørby Auto Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nørager/Rørbæk IF
AaB's røde lyn Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub
AaB's super-rødder Logo Aalborg Boldspilklub Aalborg Boldspilklub

U7 (3 bold)  | Mixede

29 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 ca. 8:00 - 12:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Allingåbro if B Logo Allingåbro IF Allingåbro IF
ASV Logo ASV ASV
Farsø/Ullits IK 1 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Farsø/Ullits IK 2 B Logo Farsø-Ullits Idrætsklub Farsø-Ullits Idrætsklub
Hadsten SK 1 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Hadsten sk 2 Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HB 1 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
HB 2 C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad IF 1 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 Logo Hobro ik Hobro ik
Hobro IK 2 Logo Hobro ik Hobro ik
IF Frem Skørping 1 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IF Frem Skørping 2 Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IK Rosendal U8 piger C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Mariager IK B Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
onsild u7 Logo Onsild IF Onsild IF
Randers Freja U7 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Rosendal Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Rosendal 2 Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 2 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
SGIF 3 Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
Støvring IF 1 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring IF 2 B Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Vorup FB 1 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB 2 Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Aalborg KFUM U7P1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM U7P2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U8 d (5mands)  | Herrer/Drenge

30 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 6/11 ca. 12:15 - 17:30

Holdnavn Niv Logo Klub
ASV 1 Logo ASV ASV
ASV 2 Logo ASV ASV
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad IF 1 A Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 2 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 3 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF 4 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
IF Lyseng A Logo IF Lyseng IF Lyseng
ifa 1 A Logo If alliancen If alliancen
IK Rosendal 1 A Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 3 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Jarl Arden 1 A Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 2 B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jarl Arden 3 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
Jetsmark 1 A Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
Jetsmark IF C Logo Jetsmark IF Jetsmark IF
KFUM 1 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
KFUM 2 Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Lystrup 1 B Logo Lystrup IF Lystrup IF
Mariager Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub
SGIF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
Støvring IF 1 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Støvring IF 2 Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC
VFF 1 A Logo Viborg FF Viborg FF
Vorup FB1 B Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB2 C Logo Vorup Frederiksberg Boldklub Vorup Frederiksberg Boldklub
Aalborg Chang Logo Aalborg Chang Aalborg Chang

U8p (3 bold)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U8p (5mands)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U9D BL  | B  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 ca. 11 - 13:45

Holdnavn Niv Logo Klub
BMK B Logo BMK 90 BMK 90
Chang 1 B Logo Aalborg Chang Aalborg Chang
Grenaa IF B Logo Grenaa IF Grenaa IF
Helsted Fremad IF 1 B Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 1 B Logo Hobro IK Hobro IK
If jarl arden B Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal 1 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
SGIF 1 B Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold
St. Restrup B Logo St. Restrup IF St. Restrup IF
Sulsted IF B Logo Sulsted IF Sulsted IF
Aalborg KFUM 2 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold
Aalborg KFUM 3 B Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9D PL  | AB  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 ca. 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF/ØHIK B Logo Brovst IF Brovst IF
HFK 1 A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
IK Rosendal B Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Løgstrup G&IF A Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
Nibe 1 A Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Stoholm A Logo Stoholm if Stoholm if
Støvring 1 A Logo Støvring IF Fodbold Støvring IF Fodbold
Thisted FC B Logo Thisted FC Thisted FC
Aalborg KFUM 1 A Logo Aalborg KFUM Fodbold Aalborg KFUM Fodbold

U9D SL  | BC  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: 5/11 ca. 8:30 - 11:30

Holdnavn Niv Logo Klub
Hadsund B C Logo Hadsund Boldklub Hadsund Boldklub
Helsted Fremad IF 2 C Logo Helsted Fremad IF Helsted Fremad IF
Hobro IK 2 C Logo Hobro IK Hobro IK
If Jarl Arden 1 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
If Jarl Arden 2 C Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
IK Rosendal 2 C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Nibe 2 C Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Purhus IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Purhus IF
SGIF 2 C Logo Svenstrup/Godthåb Fodbold Svenstrup/Godthåb Fodbold

U9pige  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 13/11 ca. 8:30 - 11:00

Holdnavn Niv Logo Klub
IF Frem Skørping B Logo IF Frem Skørping IF Frem Skørping
IK Rosendal C Logo IK Rosendal Fodbold IK Rosendal Fodbold
Jarl Arden Logo IF Jarl Arden IF Jarl Arden
LKB Gistrup Logo LKB-Gistrup LKB-Gistrup
Lystrup IF Logo Lystrup IF Lystrup IF
MIK Tøserne C Logo Mariager Idræts Klub Mariager Idræts Klub

Arrangør: IK Rosendal Fodbold
Sted: Rosendal Idrætsforum
Adresse: Døstrupvej 23 Hørby
Postnr: 9500
By: Hobro
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 03-11-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter