Deltagere til SGIF novemberstævne 2016

Fodboldstævne med Konfetti og Pokaler! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Betaling til: 3434-3434623103. Lø form. U6&U7. Lø eftm U9. Sø. form. U8. Sø. eftm U10

U-10 (2007) 4:4  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HIC U10 B Logo Herstedøster ic Herstedøster ic
KB Spinjitzu B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet KB
KVIF B Logo Kirke Værløse IF Kirke Værløse IF
SGIF U10 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U10 (2007) 5:5  | B  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 73 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
BSF U9 piger B Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Hornbæk IF B Logo Hornbæk IF Hornbæk IF
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv Boldklub B Logo Måløv Boldklub Måløv Boldklub
SGIF Minipiger C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
U10 piger C Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Vallensbæk U10 Piger B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk U9 Piger C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U-6 ½-bane(2011) 4:4  | B  | Herrer/Drenge

13 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 Hold 1 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
B.93 Hold 2 Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
KB Barcelona A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Bayern Munchen A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 C Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Stenløse Boldklub B Logo Stenløse BK Stenløse BK
Vallensbæk IF 1 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 2 B Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk IF 3 C Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vor frue u6 B Logo Vor Frue IF Vor Frue IF

U-7 ½-bane(2010) 4:4  | B  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Farum Boldklub 1 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 3 B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
G77 drengene C Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
LSF 1 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby 1 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
Lyngby 3 B Logo Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
SGIF U7 hold A C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SGIF U7 hold B C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet SGIF
SIF HVID U7 C Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
SIF RØD U7 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Stenløse Boldklub 1 B Logo Stenløse BK Stenløse BK

U-8 (2009) 5:5  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U-9 (2008) 5:5  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B.93 2008 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
KARLSLUNDE IF 3 Logo Karlslunde IF Karlslunde IF
KARLSLUNDE IF 4 B Logo KARLSLUNDE iF KARLSLUNDE iF
SGIF 2009 C Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U9 B Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stenlille IF C Logo Stenlille IF Stenlille IF
TFC C Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC Boys C Logo Taastrup FC Taastrup FC
TFC Drengene C Logo Taastrup FC Taastrup FC

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 22-10-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Champions League Indoor Kunst Cup
16. - 17. mar 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter