Deltagere til BIF CUP 3-Bold

Deltag i Jyllands STØRSTE og BEDSTE 3-Bold stævne for B/C hold i U6,U7,U8. Du vælger selv spilleperiode i U7 og U8. Du kan deltage med flere hold i samme årgang til reduceret pris. Alt udsolgt, så der er nu kun mulighed for at komme på venteliste.

U6 10:24-12:28  | BC  | Mixede

24 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 10:24 - 12:28

Holdnavn Niv Logo Klub
Balle Natur C Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
Banditterne-3 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Brædstrup IF 1 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Brædstrup IF 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
EIF C Logo Egebjerg Idrætsforening Egebjerg Idrætsforening
FC Horsens 1 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 C Logo FC Horsens FC Horsens
Gødvad 1 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Gødvad 2 C Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hatting - Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting - Torsted 3 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting -Torsted 1 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
HEI 1 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HOG C Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Horsens KFUM C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Lund if C Logo Lund if Lund if
Ry 1 C Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Ry 2 B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
Ry 3 B Logo Ry Sportsklub Ry Sportsklub
SSIF U6 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
ØBG Buskelund B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B Logo ØBG Silkeborg ØBG Silkeborg

U7 08:20-10:24  | BC  | Mixede

18 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 08:20 - 10:24

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Banditterne-2 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Bredballe IF 1 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 2 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Bredballe IF 3 B Logo Bredballe IF Bredballe IF
Brædstrup IF C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
EIF' seje drenge C Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
FB-Fodbold 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB-Fodbold
FB-Fodbold 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FB-Fodbold
FC Horsens 1 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 3 Logo FC Horsens FC Horsens
Hadsten SK 1 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
Lindved U7 C Logo Lindved Gymnastikforening Lindved Gymnastikforening
Lund if 1 C Logo Lund if Lund if
Lund if 2 B Logo Lund if Lund if
Lund if 3 C Logo Lund IF Lund IF
VB U7 B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U7 12:28-16:36  | BC  | Mixede

30 bekræftede tilmeldinger,  4 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag 12:28 - 16:36

Holdnavn Niv Logo Klub
BIF TØZER 1 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF TØZER 2 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
BIF TØZER 3 C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Bryrup 1 B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Bryrup 2 B Logo Bryrup Idrætsforening Bryrup Idrætsforening
Fighterne B Logo Harlev IK Harlev IK
Football kids B Logo Harlev IK Harlev IK
GIF Gødvad 1 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
GIF Gødvad 2 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
GIF Gødvad 3 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
GIF Gødvad 4 B Logo Gødvad GIF Gødvad GIF
Hadsten SK 2 B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
HEI C Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hovedgård 1 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 2 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Hovedgård 3 C Logo Hovedgård IF Hovedgård IF
Messi's drenge C Logo Harlev IK Harlev IK
Ronaldo´s drenge B Logo Harlev IK Harlev IK
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
Solbjerg IF1 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Solbjerg IF2 C Logo Solbjerg IF Fodbold Solbjerg IF Fodbold
Sprinterne B Logo Harlev IK Harlev IK
TRFI1 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
TRIF2 B Logo Thorsager Rønde Idrætsforening Thorsager Rønde Idrætsforening
Vinding SF 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vinding SF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Vinding SF
Vivild IF C Logo Vivild Idrætsforening Vivild Idrætsforening

U8 08:20-11:04  | BC  | Mixede

16 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 08:20 - 11:04

Holdnavn Niv Logo Klub
Allans dansemus B Logo Engum UI Engum UI
Brædstrup IF C Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Caspersens djævle C Logo Engum UI Engum UI
EIF U8 B Logo Ejstrupholm IF Ejstrupholm IF
FC Horsens 1 B Logo FC Horsens FC Horsens
FC Horsens 2 C Logo FC Horsens FC Horsens
Harlev 1 B Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev 2 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev 3 C Logo Harlev IK Harlev IK
Harlev 4 C Logo Harlev IK Harlev IK
HEI 1 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Hundslund IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hundslund IF
VB U8 - B B Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB U8 - C C Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub

U8 11:04-16:32  | BC  | Mixede

32 bekræftede tilmeldinger,  3 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag 11:04 - 16:32

Holdnavn Niv Logo Klub
Gauerslund IF 1 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 2 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Gauerslund IF 3 B Logo Gauerslund IF Gauerslund IF
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 3 C Logo Hedensted IF Hedensted IF
HEI 4 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
HEI 5 Logo Hjortshøj Egaa IF Hjortshøj Egaa IF
Horsens KFUM 1 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 2 B Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Horsens KFUM 3 C Logo Horsens KFUM Horsens KFUM
Hørning IF 1 B Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3 C Logo Hørning Idræts Forening Hørning Idræts Forening
Lund IF 1 C Logo Lund IF Lund IF
Lund IF 2 C Logo Lund IF Lund IF
Mif Løverne B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
Mif Tigerne B Logo Mariehøj IF Mariehøj IF
SIK 1 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 2 B Logo Stensballe IK Stensballe IK
SIK 3 Logo Stensballe IK Stensballe IK
Skibet 1 B Logo Skibet IF Skibet IF
Skibet 2 B Logo Skibet IF Skibet IF
SSIF 1 B Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
SSIF 2 Logo Sejs Svejbæk IF Sejs Svejbæk IF
Stautrup 1 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup 2 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Stautrup 3 B Logo Stautrup IF Stautrup IF
Søften GF B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Søften GF 2 B Logo Søften Gymnastikforening Søften Gymnastikforening
Aabyhøj IF 1 B Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF
Aabyhøj IF 2 C Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

Arrangør: Brædstrup IF
Sted: Brædstrup Hallen
Adresse: Skovvejen 29
Postnr: 8740
By: Brædstrup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2016>
mationtofr
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Frist: 12-11-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter